trener osobisty i wiele innych

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Re: trener osobisty i wiele innych

Post autor: tamirka » 03 mar 2014 13:40

Dziewczynki, bardzo ciekawą terapię dla osób biznesu prowadzi obecnie w Warszawie pani Izabela Kielczyk GOCŁAWSKA 11 - WARSZAWA. Sama obecnie tam uczęszczam. Mam bardzo stresującą pracę co niestety odbijało się na moim życiu osobistym. Teraz jednak widzę, że bardzo mi to pomaga. Nauczyłam się jak oddzielać sferę zawodową od tej prywatnej i sprawiło, że o wiele skuteczniej potrafię sobie radzić z nerwowymi sytuacjami. NIe biorę ich tak bardzo do siebie ;)
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 31 mar 2014 14:17

Może warto poczytać o tym czym jest rezyliencja http://dynamiczni.pl/rezyliencja-czyli- ... -popiolow/ oraz działać zgodnie z jej założeniami, Na pewno takie taktyki radzeni sobie z przeciwnościami każdemu się przydadzą.

Awatar użytkownika
green

Post autor: green » 02 maja 2014 11:10

A co myślicie o osobistej stylistce?
Czy któraś korzystała?

Sunsin

Post autor: Sunsin » 19 sty 2016 14:50

Jak się przyglądam co się dzieje na świecie to jest troszkę zszokowany. Właściwie od pewnego czasu widać, że trenerzy czy inne osoby pomagają nam na każdym etapie życia. Nie wiem czy kojarzycie kim jest personal shopper? Moja koleżanka korzysta z usług takiej osoby i powiem, że jej image dość mocno się zmienił na plus oczywiście. Taka osoba np. chodzi z wami na zakupy i doradza co kupić, żeby dobrze na was wyglądało taki osobisty stylista w PL to się dopiero rozwija, ale dość dynamicznie.

Anitka_W
Kontakt:

Post autor: Anitka_W » 02 sie 2016 13:30

Ja też mogę polecić trenera osobistego, ale z zupełnie innej dziedziny :) Polecam Wam specjalistów w zakresie ćwiczeń i treningów: http://egobody.pl/ Dzięki nim schudłam i do tej pory utrzymuję swoją wagę.

karynka
Kontakt:

Post autor: karynka » 04 sie 2016 11:35

Trener osobisty do ćwiczeń tak, ale jeśli ktoś chce skorzystać z usług coacha (rozwój osobisty) to odradzam. To blef ;)

Iwona

Post autor: Iwona » 20 lis 2017 11:34

karynka pisze:
04 sie 2016 11:35
Trener osobisty do ćwiczeń tak, ale jeśli ktoś chce skorzystać z usług coacha (rozwój osobisty) to odradzam. To blef ;)
Nie zgodzę się, w kolektywie Psychologgia w Warszawie jest bardzo dobry coach - Tatiana Andrzejewska.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”