Opłacalność hodowli królików

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
lucky loser

Opłacalność hodowli królików

Post autor: lucky loser » 26 mar 2017 13:40

Pewnie niewielu się z Was zna na hodowli królików. Wyczytałem ostatnio, że mięso królicze jest bardzo zdrowe. Jak to jest z opłacalnością takiej hodowli, czy warto mieć takie zwierzaki?

opiekunka

Re: Opłacalność hodowli królików

Post autor: opiekunka » 06 kwie 2017 20:59

Wydaje mi się, że co do opłacalności to ciężka rzecz. Mięso królicze kosztuje obecnie coś koło 20 zł za kg, przynajmniej u mnie na targu tak widziałam. Czy się opłaca, chyba nie, choć przy hodowli dużej i darmowym pożywieniu może nie być źle.
Biznes forum

hiphop12

Post autor: hiphop12 » 25 sty 2018 17:21

Pamiętaj, że do przetwarzania mięsa tego typu niezbędne będą odpowiednie maszyny. Jak wiadomo, mięso królicze jest przepyszne, jednak trzeba je przyszykować w jak najlepszy sposób. Pomogą Ci w tym maszyny z oferty gemini-serwis.pl, które idealnie sprawują się między innymi na terenie masarni mojego brata. Wysoka jakość i super sprawność!

RenuJi

Post autor: RenuJi » 09 lut 2018 07:20

Ja jednak wolałabym postawić na jakieś inne, dobrze płatne zajęcie. Ciekawą opcją może np. okazać się praca w Niemczech w charakterze opiekunki. Przede wszystkim jest ona w pełni legalna, bazuje na umowie, a jednocześnie możemy tutaj być pewni fajnego wynagrodzenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”