system zarządzania hotelem 

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
ametyst

system zarządzania hotelem 

Post autor: ametyst » 24 maja 2017 10:56

od 2 lat prowadzę własny pensjonat. na początku było trudno, ale teraz pensjonat zaczął przynosić zyski, a ponieważ jest coraz więcej pracy, postanowiłam zainwestować w dobry system do zarządzania hotelem. czy możecie mi jakiś polecić? slyszałam coś o InteliHotel, ale nie wiem, czy to dobre rozwiązanie.

Krakowianka

Re: system zarządzania hotelem 

Post autor: Krakowianka » 25 maja 2017 11:23

Taki system zarządzania może być dobrym ułatwieniem. Można dzięki niemu wiele rzeczy zautomatyzować i dzięki temu zaoszczędzić sporo cennego czasu. Zajrzałam na podaną stronę, wygląda obiecująco.

dynamical

Post autor: dynamical » 31 maja 2017 08:48

Ametyst, ja akurat pracuję na innym programie tej samej firmy, a mianowicie na Chart i jestem bardzo zadowolona. Jest prosty w obsłudze, ma fajne funkcje (m in. system rezerwacji online) i jest idealny dla małego hotelu. Zostawiam linka, jeśli byś chciała sobie sprawdzić jak wygląda program: http://www.chart.pl/moduly/rezerwacje-i-meldunki/ 

mamaja

Post autor: mamaja » 23 sie 2017 19:00

Jest wiele ciekawych oprogramowań przydatnych w takim biznesie. Ale warto też szkolić w tym zakresie pracowników. Warto pomyśleć o wzięciu udziału w takich specjalnych biznesowych symulacjach. 5 osobowe grupy zarządzają fikcyjną firmą w sieci i najlepsza z nich wygrywa. Niebawem startuje kolejna edycja - to świetna alternatywa jeśli chodzi o rozwój pracowników.

ewelline

Post autor: ewelline » 03 wrz 2017 11:22

Warto pomyśleć nad takim systemem. Z tego co się orientuję są gotowe rozwiązania, ale ja radziłabym raczej zgłosić się do itbce, która może dostosować system konkretnie pod nasze wymogi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”