Potrzebna zmywarka do restauracji

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
wica

Potrzebna zmywarka do restauracji

Post autor: wica » 23 sty 2018 16:39

Jaką radzicie kupić porządną zmywarkę do restauracji gdzie jest dość duży ruch i masa naczyń do zmywania? Stara już odmówiła posłuszeństwa zalewając przy tym cały lokal :(

Awatar użytkownika
anniee

Re: Potrzebna zmywarka do restauracji

Post autor: anniee » 25 sty 2018 11:01

Myślę, że z tym wszystkim poradzi sobie zmywarka z Kernau. Są wielofunkcyjne i wyróżniają się niskim zużyciem wody. Polecam!

Irma

Post autor: Irma » 25 sty 2018 19:16

Jeśli chodzi o takie zmywarki porządne, profesjonalne, do gastronomii to pewnie firma Winterhalter - oni się w tym specjalizują i mają duży wybór, ja bym na taką sprawdzoną firmę stawiała

kierka

Post autor: kierka » 13 lip 2018 14:11

W mojej rodzinie zmywarki zapoczątkowałam ja ;) najgorzej było przekonać do tego moją mamę, ona twiedziła że jej to nie potrzebne, całe życie zmywali ręcznie i to wystarczało. Kupiłam więc mamie zmywarkę Candy, bo taka też ja ma ,ładna,zgrabna zmywarka, mama oczywiście kręciłą głową że po co jej to.Zorganizowaliśmy z bratem jej 50tkę w domu na 33 osoby :) wyobraźcie sobie ile naczyń :P mama potem przez trzy miesiące nam dziękowała za prezent, a teraz każdemu zmywarki poleca w domu :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”