Ochrona domu, jaka?

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
Awatar użytkownika
garsonka

Re: Ochrona domu, jaka?

Post autor: garsonka » 05 kwie 2016 13:26

Ja uważam, że najlepszym sposobem na ochronę każdego domu jest monitoring z systemami analityki video, ponieważ w ten sposób, dużo łatwiej jest odnaleźć sprawcę jakiegoś czynu typu włamanie czy kradzież. Taki monitoring jest też dużym ułatwieniem w pracy policji, którzy szukają sprawców określonych zdarzeń.

poczytna

Post autor: poczytna » 20 kwie 2016 15:19

Mi alarm i monitoring zakładała firma Ochrona GOT. Potencjalni złodzieje czyhają na każdym kroku. Mnie okradziono w dzień Wszystkich Świętych. To bardzo traumatyczne przeżycie, którego nie życzę nikomu. Dlatego warto w porę się zabezpieczyć i ochronić swój dobytek i swoich najbliższych.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2016 13:52 przez poczytna, łącznie zmieniany 1 raz.

Parabellum

Post autor: Parabellum » 19 maja 2016 22:06

Jak szukasz firmy ochroniarskiej to pamiętaj, że bardzo ważny jest czas reakcji a także ilość grup interwencyjnych przypadających na jeden rejon. Cena to już sprawa drugorzędna.

cocochanel

Post autor: cocochanel » 08 cze 2016 23:06

Hm, my to z mężem po prostu zainwestowalismy w dobry sprzet- kamery do monitoringu i jest cacy :D mamy je i w srodku i na zewnatrz domu :), wyszlo calkiem tanio, a profesjonalnie :)

Beti78

Post autor: Beti78 » 25 sie 2016 22:39

U mnie w domu podstawą są drzwi antywłamaniowe. Ważne wymogi bezpieczeństwa w połączeniu z estetyką na pewno znajdzie się na drzwiwitex.pl. Firma załatwia wszystko od początku do końca, czyli dobór odpowiednich drzwi i ich profesjonalny montaż, a później serwis. Satysfakcja najbardziej wymagających klientów gwarantowana.

donaaa
Kontakt:

Post autor: donaaa » 26 sie 2016 10:51

ja mam w domu alarm, mnóstwo włamań było na osiedlu, alarm to super sprawa
http://www.breastactives.pl/

Coldi

Post autor: Coldi » 26 sie 2016 16:23

Jeżeli chodzi o ochronę domu to myślę, że warto zdecydować się na monitoring oraz system przeciwpożarowy.
W taki sposób będziesz chronić dom przed włamaniem, ale również miał system ostrzegania w razie pożaru. Jeżeli nie wiesz kto się tym profesjonalnie zajmuje to koniecznie zajrzyj do firmy Ipsel z Bydgoszczy, bo mają świetną ofertę i dobre ceny :)

Dermatolog33

Post autor: Dermatolog33 » 28 sie 2016 18:38

Ja osobiście korzystam z pełnego pakietu usług w firmie konsalnet - monitoring domu, garażu oraz samochodów, a także alarmy video w domu. My sobie pozwoliliśmy, ale w niedużych cenach możesz mieć u nich pewną ochronę domu.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 21 wrz 2016 08:55

Jak dla mnie to coś normalnego. Dzisiaj monitoring wcale nie jest drogi. Sprawdźcie te informacje, a potem przemyślcie to, by zainstalować taki monitoring u Was. Wierzcie mi, że daje on dużo większe poczucie bezpieczeństwa.

milf

Post autor: milf » 03 paź 2016 20:42

Wszystko zalezy od tego ile pieniedzy ktos chce zainwestowac. Najtansza ochrona jesli chodzi o domek jednorodzinny moze byc pies, tylko pytanie jest czy chodzi o cene czy bezpieczenstwo. U mnie na osiedlu sporo osob ma wykupione pakiety u firm ochroniarskich. Jak dla mnie to bardziej dziala jako odstraszacz. Sama zastanawiam sie nad zwiekszeniem bezpieczenstwa mojej rodziny, na poczatku mam zamiar od nowa zbudowac ogrodzenie i zamontowac jakis monitoring plus system alarmowy. W jakim sklepie polecalibyscie zlozyc zamowienia na taki sprzet? Zastanawiam sie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”