Pomysł na dobry biznes

…ale może w tym szaleństwie jest metoda?
88Mamusia77

Re: Pomysł na dobry biznes

Post autor: 88Mamusia77 » 19 lut 2018 12:01

A moim zdaniem to jednak spore ryzyko taki biznes.

thunder

Post autor: thunder » 20 lut 2018 12:03

Biznes to zawsze jest ryzyko, trzeba dobrze trafić z branżą.

Chylon

Post autor: Chylon » 15 kwie 2018 12:45

Najważniejsze to postawić na solidny a przede wszystkim rentowny biznes. Powinniśmy mieć choć cień pewności, iż spisze się on w przyszłości. Tak okazało się w przypadku drukarni, którą postanowiliśmy otworzyć wraz z mężem. W naszej okolicy od dawna brakowało tego typu miejsca, dlatego taka inwestycja była wskazana. Najważniejsze okazało się zainwestowanie w porządne maszyny i zaopatrzenie drukarskie, takie jak wielkoformatowe i przemysłowe drukarki, maszyny rolowe, lakiery sitodrukowe i farby drukarskie.

berekatka

Post autor: berekatka » 16 kwie 2018 13:54

Tez uważam, że stworzenie dobrego punkt ksero to może być bardzo dochodowy interes. Świetnym przykładem jest Reprotechnika. Oferuje bardzo rozbudowane usługi drukarskie i ksero. W dodatku znajduje się w mieście, w którym chętnych na kserowanie nie zabraknie - we Wrocławiu.

ametyst

Post autor: ametyst » 27 kwie 2018 14:31

Ja myślę, że każdy powinien iść w kierunki tego co lubi i w czym jest dobry. Jeśli nie wiecie do końca co to jest, to może to nie czas na zakładanie biznesu. :P Żeby prowadzić sam biznes, to też trzeba mieć szereg cech, które nam w tym pomogą. ;)

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 29 kwie 2018 09:27

Każdy pomysł jest dobry, jeśli sami go czujecie. Mi spodobała się ta opcja z działalnością barmańską. Teraz jest popyt na takie usługi, szczególnie na weselach. Biorąc pod uwagę fakt, że szkoła barmanów i sommelierów prowadzi szczegółowe kursy przygotowujące do takiej działalności, otwiera się tutaj droga dla każdego. Pomyślcie nad tym.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 12 cze 2018 22:42

Ja zawsze marzyłam o stadninie konnej, nie dość że mogłabym zarobić to jeszcze uratowałabym konie przed masarnią :) https://namplan.pl/ujezdzalnie-dla-koni/ taką halę musiałabym postawić. W sumie fundusz na to mam, jedynie mam problem z miejscem, bo placu potrzebuje bardzo dużo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szalone pomysły...”