Moja pierwsza firma

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
bierka

Re: Moja pierwsza firma

Post autor: bierka » 25 sie 2017 17:14

Rozreklamuj się dobrze, najszybciej dociera ulotka, jak jesteś z Knurowa i okolic to najlepsza firma do tego to ekolportaz.pl/kolportaz-ulotek-knurow , są naprawdę solidni. Bądź rzetelny a będzie się wszystko kręciło.

anja87

Post autor: anja87 » 31 sie 2017 10:53

u mnie na pewno się nie da w firmie obejść bez crmów i oprogramowania do zarządzania ludźmi :) ostatnio testuję inewi.pl i powiem wam że warto cena jest naprawdę niska za pracownika płaci się około 2-3 zł a program jest modułowy, płacisz za to czego używasz i to mi się podoba :)

zdetka

Post autor: zdetka » 29 paź 2017 11:40

Udany biznes to tak naprawdę ciężka praca, wytrwałość i wiele innych kwestii. Natomiast najlepszą metodą, jest metoda prób i błędów. W każdym biznesie sprawdza się coś innego. Jednak wydaje mi się, że warto zapoznać się na początek z różnymi definicjami w świecie biznesu, na przykład definicja crm . Ja sama powoli się wszystkiego uczę, grunt to wytrwałość w założonych sobie celach.

vikav

Post autor: vikav » 13 lis 2017 00:41

Pomyśl o innych firmach z którymi możesz podjąć współpracę.
My tak mieliśmy w związku ze zleceniem precyzyjnego wycięcia pewnego elementu.
Takimi usługami zajmuje się RK Stal cięcie strumieniem wody gdańsk

KasiaKasiunia

Post autor: KasiaKasiunia » 13 lis 2017 13:32

moim zdaniem żeby firma odniosła sukces to najważniejsze jest dotarcie do klientów. Warto skorzystać z możliwości jakie daje internet, nawet jeżeli działasz na rynku lokalnym to właśnie w ten sposób najlepiej dotrzesz do klientów. Trzeba tylko robić to mądrze i postawić na odpowiednie kanały moim zdaniem najlepiej ogarnia całościowo obecność firmy w internecie https://blizejklientow.pl

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 17 lis 2017 09:26

Moim zdaniem każdy zatrudniający pracowników w firmie czy przyjmujących klientów powinien pomyśleć o tej ofercie https://yazamco.com.pl/dystrybutory-wody.html Ten dystrybutor nie tylko filtruje wodę by była zdrowa, czysta. Ale też ma się natychmiastowy dostęp do gorącej wody jak i do gazowanej. Więc szybko przygotuje sie kawę klientowi czy poda szklankę gazowanej wody. A pracownicy oszczędzą sporo czasu, ponieważ ten dystrybutor obsłuży kilkanaście osób naraz. A właściciel oszczędza bo nie traci na zakup wody pitnej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”