Marketing w Internecie, obsługa social-media - dyskusja

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
annstanik

Marketing w Internecie, obsługa social-media - dyskusja

Post autor: annstanik » 07 gru 2017 15:51

Hej!

Czy zajmujecie się marketingiem w Internecie oraz obsługą social-media na własną rękę czy może zlecacie to innym firmom?
Osobiście w moim wcześniejszym biznesie robiłam to na własną rękę, ale z doświadczenia wiem, że trzeba się temu bardzo poświęcić, jeżeli chcemy odnieść jakieś fajne rezultaty... czasem trzeba było wybierać albo to albo tamto, a robiąc wszystko nie miałam na nic kompletnie czasu :crazy:

I wiecie co? Mimo wszystko ciągnęło mnie do tego marketingu :) Wiedziałam co robię, efekty były bardzo fajne, aż w końcu koleżanki puściły famę i znajomi znajomych byli zainteresowani tym bym zajęła się ich firmami w Internecie. Tylko, że wtedy prowadziłam jeszcze kwiaciarnię, ale finalnie ją zamknęłam i wzięłam te zlecenia od znajomych. To była chyba moja jedna z lepszych decyzji w życiu. Wreszcie odzyskałam energię do życia i bardzo polubiłam wykonywać swoją nową pracę. Co najlepsze, to mogłam spędzać dużo więcej czasu z rodziną w domu.

Jakiś czas temu postanowiłam wyjść na głębsze wody i uruchomiłam nową firmę, która zajmuje się tym wszystkim co robiłam przez ostatnie 1,5 roku - czyli wszelkiego rodzaju marketing Internetowy, social-media, monitorowanie aktywności fanów, pozyskiwanie opinii i poprawa wizerunku firmy.
I powiem wam, że to moje spełnienie marzeń. Kocham swoją pracę i to kiedy moi klienci są zadowoleni z efektów.

Piszę tego posta, by dowiedzieć się jak wygląda ten temat u Was i ewentualnie co wkurza Was w firmach, które świadczą podobne usługi? Swoją drogą może tutaj na forum znajdą się mamy, które ze mną współpracują :love:

Nie chciałabym robić sobie reklamy publicznie w tym poście, bo nie wiem czy wypada... ale jeżeli któraś jest bardzo ciekawa, to proszę o prywatną wiadomość :thumbup:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”