Jak założyć działalność gospodarczą?

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
KasiaKasiunia

Re: Jak założyć działalność gospodarczą?

Postautor: KasiaKasiunia » 08 sie 2016 09:40

też uważam że wybór biura rachunkowego jest bardzo ważny tym bardziej że może pomóc Ci uzyskać dotacje na działalność polecam rachmistrzowie.pl współpracuję z nimi od lat

zaradnamama

Postautor: zaradnamama » 19 sie 2016 15:15

Przy zakładaniu firmy pomyśl o kosztach z tym związanych. Nie tylko te rejestracyjnej, ale również te potrzebne w pierwszym okresie. Jeżeli to ma być sklep stacjonarny zastanów się nad dobra obsługą POS. Brak wdrożenia tego rozwiązania to jak na siłę odmawiać pieniądzy klientów

zuzia.gola

Postautor: zuzia.gola » 07 wrz 2016 15:07

Często zakładamy działalność, a następnie szybko zamykamy. Warto pomyśleć o dobrym przechowywaniu dokumentów w każdej postaci, w trakcie i po zakończeniu działalności. Pracownika dane powinny być tajne. Warto pomyśleć o fachowym takim przechowywaniu. Moim zdaniem super coś takiego.

Awatar użytkownika
anniee

Postautor: anniee » 12 wrz 2016 11:53

Kwestia księgowości również jest niezwykle istotna. Ja na początku swojej działalności korzystałam z księgowości online biuro24h.pl, na tej stronie dostępny jest specjalny program rozliczeniowy który jest darmowy. Jeśli chcemy mieć własną księgową lub biuro rachunkowe to musimy się liczyć z większymi kosztami.

KasiaKasiunia

Postautor: KasiaKasiunia » 14 lut 2017 20:10

jeżeli zakładasz działalność pomóc może biuro Wiol

Broniaxx

Postautor: Broniaxx » 22 mar 2017 10:32

Wydaje mi się, że jeszcze przed zakładaniem biznesu warto rozejrzeć się za potencjalną lokalizacją. Ja długo szukałam biura dla siebie i powiem Wam, że naprawdę to droga przez mękę.
https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/warszawa.html

Wróć do „Raczkujące”