to znowu ja :)

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
Awatar użytkownika
Szaszka
Kontakt:

to znowu ja :)

Post autor: Szaszka » 13 lis 2009 12:57

Witajcie :)
Wracam do Was po długim i ciężkim czasie otwierania i rozkręcania firmy. Ci ,którzy siedzą w temacie wiedzą o czym mówię.
Małe dziecko wiszące u nogi nie pomaga w biznesie :) Ja na dodatek siedzę na wsi więc bliżej mam do lasu niż do "świata biznesu" ( oprócz internetowej galerii oddaje moje wyroby do galerii w realu).
O moich początkowych zmaganiach z zarejestrowaniem firmy(to akurat teraz wydaje mi się najłatwiejsze) i pisaniem wniosku o dotacje (jakby ktoś miał pytania, to służę radą :) ) - pisałam już Wam wcześniej.
Zaczęłam niby w połowie czerwca, ale ciągle wydaje mi się ,że jestem na początku drogi. Teraz wykańcza mnie księgowość (jestem na księdze przychodów i rozchodów)Myślę, że długo nie wytrzymam bez księgowej,ale wiadomo - kasa... :?
Wszystko idzie baardzo powoli, bo pracę przerywa "mamo,siku... ", " Mamo,pobaw się ze mna...", obiad, sprzatanie i tysiąc innych spraw a ja ciagle zapominam, że w takich warunkach nie da się wszystkiego na raz zrobić.

Odezwę się do Was wkrótce a teraz lecę ugotować jakiś obiad,po drodze może machnę coś pędzlem...:))
No i zapraszam do Galerii "Sza" http://www.galeria-sza.pl :D

Awatar użytkownika
Olenia

Re: to znowu ja :)

Post autor: Olenia » 14 lis 2009 23:02

Szaszka pisze: Wszystko idzie baardzo powoli, bo pracę przerywa "mamo,siku... ", " Mamo,pobaw się ze mna...", obiad, sprzatanie i tysiąc innych spraw a ja ciagle zapominam, że w takich warunkach nie da się wszystkiego na raz zrobić.
o jak ja Ciebie rozumiem... :) i też na wsi :mrgreen:

Bamberka

Post autor: Bamberka » 11 lut 2017 22:24

Biznesmama musi o wszystkim myśleć i pracować na wielu etatach, nie jest lekko, ale czasami można też poczuć zadowolenie z tego co się dokonało.

Ramona34

Post autor: Ramona34 » 16 mar 2017 12:56

Powinniśmy się nawzajem wspierać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”