Mój raczkujący biznesik

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
Awatar użytkownika
Olenia

Re: Mój raczkujący biznesik

Post autor: Olenia » 28 sty 2009 23:39

Alcia czy jest jeszcze coś o czym nie wiemy w związku z Twoimi zajęciami? :D :D :D sory za ot. :oops:

Awatar użytkownika
alcia
Kontakt:

Post autor: alcia » 28 sty 2009 23:49

Myślę, że co nieco by się znalazło :)
Ale Avon, to tylko na moje potrzeby. Nie lubię się bawić w tego typu sprzedaż...

Biznesmama

Post autor: Biznesmama » 25 lut 2009 20:31

Niestety firma Oriflame wprowadza na rynek produkty Wellness które nie są wegetariańskie :cry: więc to co napisała Alcia przestaje chyba być aktualne. :cry:

Biznesmama

Post autor: Biznesmama » 03 kwie 2009 09:47

wrzucę tylko uaktualnienie.
okazuje się że owe produkty wellness nie produkuje Oriflame tylko użycza miejsca w katalogu, tak jakby firma w firmie czy coś, na szczęście wychodzi na to że Oriflame nie złamało swojego Kodeksu Etyki. Ja po prostu wywalam z katalogu część wellness i nie sprzedaję tego.

a tak przy okazji,pochwalę się, idzie mi coraz lepiej,zarabiam już całkiem ładne pieniądze i szykuję się na więcej,podoba mi się ta moja praca :D

kuradomowa

Post autor: kuradomowa » 14 maja 2009 13:38

a ja byłam konsultantką Avonu około 8 lat temu (przez lat 3) ba, byłam nawet w Klubie rózy, robiłam sprzedaż kosmetyków za 25 tysiecy zlotych ...
Czas przeszły jest na miejscu - zrezygnowałam z tego. Teraz kupuję w Oriflame na własne potrzeby i męczy mnie to strasznie gdy osoba, która mnie zapisała wciąż pyta jakie mam zamówienia, ile punktów itp. Tak jakbym MUSIAŁA biegac z katalogiem po mieszkaniach i sprzeadwać...
Ja nie chce sprzeadwać ja chcę kupować dla siebie! Ale czasami ciężko takim "Sponsorom" to zrozumieć, pęd za pieniądzem jak nic....

basiaz11

Post autor: basiaz11 » 31 paź 2009 11:01

Witam serdecznie
Ja dostałam dotacje z Urzedu Pracy na sklep internetowy (początki sa trudne ale myslę, że bedzie ok)
jeszcze troszke amatorsko - rozwijamy sie powoli
Basia mama Seby i Tomcia

Awatar użytkownika
Olenia

Post autor: Olenia » 31 paź 2009 11:59

Basiu nazwa jest świetna :)
Życzę powodzenia, początki są trudne to prawda, ale będzie dobrze!!!

nemhain
Kontakt:

Post autor: nemhain » 31 paź 2009 13:04

Musi być dobrze :) my też otwieramy sklepik ale ja dotacji nie dostałam, bo zabrakło kasy na sklepy internetowe:( na szczęście byłam i awanturę zrobiłam i sie popłakałam i poradzili mi żebym złożyła w 1 rundzie w nowym roku bo wniosek był bardzo dobry i tak zrobimy, a teraz firme na męża zakładam, jak ja dostanę dotacje to on zawiesi swoją działalność :)

Marcia
Kontakt:

Post autor: Marcia » 31 paź 2009 13:30

Basiu, powodzenia, bardzo fajna nazwa i ładna strona. Trzymam kciuki, żeby się udało.

Awatar użytkownika
tereferestudio

Post autor: tereferestudio » 03 cze 2011 13:17

Biznesmama - jesteś dla mnie żywym dowodem - i jedynym chyba, że na tym można zarobić :) cieszę się :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”