Księgowa czy biuro rachunkowe?

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
aldonka34

Re: Księgowa czy biuro rachunkowe?

Post autor: aldonka34 » 10 sie 2016 13:24

Polecałabym biuro rachunkowe. Własna księgowa to spory wydatek. Ja długo szukałam odpowiedniego biura dla mojej firmy. Mieszkam w okolicach Katowic i tutaj mamy sporo firm, które świadczą takie usługi. Znajoma korzysta z usług ksiegowebiuro.pl i też zdecydowałam się na współpracę z nimi. Do tej pory nie mogę narzekać i jestem zadowolona.

Nallta

Post autor: Nallta » 06 wrz 2016 07:56

dobrym biurem rachunkowym jest amgbiuro naprawdę bardzo wiele mi pomogli i dzięki nim moja firma zaoszczędziła sporo pieniędzy

grincia

Post autor: grincia » 12 wrz 2016 16:10

Księgowa to jednak zawsze jest dodatkowy etat i większe koszty stałe, ja bardzo chwalę sobie współprace ze Śląskim biurem rachunkowym
tax-bonus.com.pl. Mają bardzo kompleksową obsługę, oprócz standardowych opcji takich jak prowadzenie księgowości, rozliczanie wszystkiego itd. mają też bardzo ciekawą usługę reprezentacji przed Urzędami. Bardzo nie lubię biegać po urzędach i ta opcja mnie zachęciła do współpracy najbardziej.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 16 wrz 2016 08:00

Zależy od wielkości firmy. Przy małych biznesach z pewnością lepsze byłoby biuro rachunkowe, przy większych zdecydowanie bardziej przydałaby się księgowa.

garsonka

Post autor: garsonka » 21 wrz 2016 08:38

Bez profesjonalnej księgowości czy doradztwa podatkowego, ciężko zapanować nad wszystkimi zmianami jakie zachodzą w prawie podatkowym. Dlatego warto zastanowić się nad usługami fachowego doradcy podatkowego który będzie na bieżąco informował o takowych zmianach. O korzyściach płynących z takich usług możecie przeczytać w tym artykule http://kochamczytac.pl/otwierasz-likwid ... znesowego/ i dowiedzieć się, jakie niesie to za sobą udogodnienia.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 25 wrz 2016 20:00

Otwarcie spółki cywilnej aż takie trudne nie jest, zęby jeszcze wydawać na to pieniądze. Lepie zostawić kapitał na coś innego. Na początki i tak na wiele rzeczy brakuje pieniędzy. Znaleźć biuro rachunkowe, to nie jest problem. Wiele ma swoje strony.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 26 wrz 2016 15:29

Moim zdaniem biuro rachunkowe będzie dużo lepszym rozwiązanie. Jednak jeśli za robotę bierze się zespół księgowych, to zawsze można spodziewać się lepszych rezultatów. Ja właśnie w ten sposób postąpiłem i nie żałuję. Pomyślcie o takim samym rozwiązaniu.

kasia3535

Post autor: kasia3535 » 01 paź 2016 18:49

to wszystko zależy od tego czy mamy dużą firmę czy małą, czy wolimy mieć księgowa zatrudniona na etat ale co za tym idzie trzeba płacić większą gotówkę aniżeli jak zlecimy to burze rachunkowemu któremu płacimy tylko za obsługę. Biur rachunkowych jest bardzo ja znalazłem to diamond-druk.pl/ A wy znacie jakieś równie dobre.

NataliaChrzan

Post autor: NataliaChrzan » 29 paź 2016 15:27

Jeśli jesteśmy na początku drogi, rozpoczynamy prowadzenie firmy i nie mamy zbyt dużych przychodów, warto samemu zająć się prowadzeniem księgowości.
Warto znaleźć sposób, aby unikać dodatkowych i zbędnych kosztów. Dzięki temu będziemy wiedziały, jak i gdzie generowane są największe koszty i co ile kosztuje.

agati866

Post autor: agati866 » 04 lis 2016 09:54

Jeśli chcesz sporo zaoszczędzić to księgowość online. Jeśli znajdziesz prostą i intuicyjną aplikację to z całą pewnością biuro rachunkowe nie będzie Ci potrzebne. Ja też mam firmę i w chwili obecnej testuję https://wfirma.pl/. Muszę przyznać, że mają bardzo prosty system. Wejdź i wypróbuj.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”