Zakładam salon kosmetyczny

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
mamuśka58

Re: Zakładam salon kosmetyczny

Post autor: mamuśka58 » 03 lip 2016 07:19

Jeżeli chcesz przeprowadzać zabiegi depilacji laserowej, to pomyśl o kremie przeciwbólowym, stosuje sie go chwilę przed zabiegiem.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 22 sie 2016 18:33

Na pewno będziesz musiała na początku sporo zainwestować.
Najlepiej od razu kupić lepszej jakości sprzęt niż później dokładać do biznesu. Poza tym zadaj o środki czystości najwyższej jakosci. Z tego co wiem HigienaSerwis - higienaserwis.pl ma bardzo rozbudowaną ofertę, myślę, że warto się jej przyjrzeć.

zosia

Post autor: zosia » 31 mar 2017 14:35

Jak myślicie na otworzeniem własnego salonu kosmetycznego, może zainteresuje Was hurtowania kosmetyczna mimari, oni mają w sprzedaży urządzenia i lasery, akcesoria do wykonywania zabiegów, można sobie przetestować urządzenie, którym jesteśmy zainteresowani. Oferują także opiekę posprzedażową szkoleniowców w zakresie obsługi zakupionego sprzętu. Bardzo dobra opcja, w zakładce szkolenia znajdziecie informacje na temat prowadzonych aktualnie szkoleń.

kawiorek88
Kontakt:

Post autor: kawiorek88 » 14 wrz 2017 17:44

Pomyśl o założeniu strony, bez niej omija Cie tak naprawde polowa klientow szczegolnie mlodych, jesli dopiero zaczynasz na pewno oszczedzasz wiec zrob sobie strone u www.tanio-strony-internetowe.pl mają fajną ofertę dla mlodych firm

biedroska

Post autor: biedroska » 03 paź 2017 13:08

jeśli ktoś ma gabinet kosmetyczny to świetnie sprawdza się taki system https://mwizyta.pl/portal2/#dla-kogo, ma sporo przydatnych funkcji, szczególnie dla biznesów typowo usługowych.

amelka

Post autor: amelka » 14 paź 2017 21:46

Też mam w planach otwarcie gabinetu kosmetycznego. Zaczęłąm już się rozglądać za wyposażeniem i trafiłam na hurtownię Mimari. Widziałam, ze mają m.in Kombajn kosmetyczny II generacji Teyda 9w1. Pozwala na wykonywanie wielu zabiegów, jest bardzo prosty w obsłudze a jego waryjność jest naprawdę niska.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”