Zakładam salon kosmetyczny

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
hela30

Zakładam salon kosmetyczny

Post autor: hela30 » 18 kwie 2016 12:46

Chyba na takie zabiegi kosmetyczne cały czas będzie zapotrzebowanie prawda? Przyda się na początek zamówić to urządzenie do elektrostymulacji? Same korzystacie z takich zabiegów?

bukowskaa

Re: Zakładam salon kosmetyczny

Post autor: bukowskaa » 26 kwie 2016 02:33

Jeżeli masz w planach prowadzenie salonu kosmetycznego, powinna zainteresować Cię ta stroną - serwersms.pl. Platforma umożliwia wysyłkę powiadomień SMS np. z informacją o aktualnych promocjach czy z przypomnieniem o umówionej wizycie. Dzięki temu można usprawnić proces obsługi klienta.

mikasa
Kontakt:

Post autor: mikasa » 05 maja 2016 21:12

Po pierwsze to trzeba zainwestować w podstawowe meble i siebie.

Azamag

Post autor: Azamag » 13 maja 2016 13:58

Urządzanie salonu kosmetycznego to nie taka prosta sprawa. Trzeba zastanowić się jakie zabiegi chcemy wykonywać i zaplanować zakup potrzebnego do nich sprzętu. Meble również są ważne jak choćby np.: meble do recepcji. Rozwój osobisty i ulepszanie posiadanych umiejętności będzie przekładało się na funkcjonowanie Twojego salonu. Czasami można te wszystkie rzeczy połączyć. W znanej mi hurtowni kosmetycznej Mimari, na pewno znajdziesz potrzebne rzeczy do wyposażenia salonu kosmetycznego. Dokonując zakupów w siedzibie firmy będziesz miała okazję zapoznać się ze sprzętem jak również wysłuchać porad i skorzystać z doradztwa profesjonalistów. Dodatkowo przy zakupie niektórych urządzeń otrzymasz szkolenie, które pozwolą Ci pogłębić swą wiedzę jak i ulepszyć technikę. Poczynione zakupy zapewnią udział w pakiecie lojalnościowym, który przy kolejnych zakupach gwarantuje ci otrzymanie rabatu. Dogodna forma płatności to tylko dodatkowy atut tych zakupów, na które zawsze otrzymasz gwarancję. Trzymam kciuki za start i życzę powodzenia.

Karolcia30

Post autor: Karolcia30 » 20 maja 2016 12:29

Urządzanie salonu trzeba przemyśleć od podstaw. Należy kupić znacznie więcej niż nam się wydaje. Nie tylko umeblowanie, ale też środki czystości. Trzeba też znaleźć firmę, w której będzie się w takie rzeczy zaopatrywać. Ja znalazłam swoją firmę i jestem z niej bardzo zadowolona. Ostatnio dokupiłam też dozowniki do mydła. Mają szeroki wybór więc można kupić dosłownie wszystko od ręczników papierowych po kosze na śmieci.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 02 cze 2016 11:49

Pomysł z salonem bardzo fajny. Na początek przygotuj się do otwarcia firmy. Ja założyłam DG w zeszłym roku ale długo przygotowywałam się do tego. Teraz nie żałuję, o wiele lepiej pracuje mi się na swoim niż na etacie.

arlett

Post autor: arlett » 02 cze 2016 12:11

Też uważam, ze salon kosmetyczny to dobry biznes.
Masz już logo dla firmy? Jeśli nie to koniecznie o nie zadbaj. Każda firma powinna mieć oryginalną nazwę i logo. Z tego co wiem są na rynku firmy które projektują logotypy. Możesz przejrzeć ich oferty.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 07 cze 2016 22:27

Na pewno logo jest bardzo istotną kwestią. Nie mniej jednak równie istotnym zagadnieniem bez wątpienia jest ciekawa nazwa dla firmy. Sama powiem szczerze, po lekturze artykułów, iż nie sądziłam nigdy, że ma to tak wielkie znacznie, a jednak myliłam się i to bardzo. Dziś od nowa mając założyć firmę, na pewno skorzystałabym w zakresie wymyślania nazwy dla przedsiębiorstwa z pomocy specjalistów.

luardus

Post autor: luardus » 16 cze 2016 09:19

Pamiętaj, że taki salon to ogromne koszty. Jesteś pewna, że Cię na to stać?

wyszczekana

Post autor: wyszczekana » 26 cze 2016 22:01

Czy takie ogromne koszta? Prawdę powiedziawszy, jeżeli nie zainwestujesz to nie zarobisz. Ważne, byś miała w swojej ofercie najpopularniejsze zabiegi, takie jak depilacja laserowa, czy też wyszczuplanie ciała.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”