koniec kryzysu gospodarczego

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
Awatar użytkownika
Lila-Art08

Re: koniec kryzysu gospodarczego

Post autor: Lila-Art08 » 03 lis 2010 16:59

curly pisze:
jmichalska24 pisze:Zgadzam się z Wami. Kryzys tak naprawdę ominął Polskę, ale niestety i tak miał wpływ na nasze dochody. Prowadzę sklep ze sprzętem RTV AGD i zanotowałam niestety stosunkowo duży spadek sprzedaży. Teraz zastanawiam się, czy nie spróbować fortelu ze sprzedażą ratalną, gdyż słyszałam, że sprawdza się w większości wypadków. Nawet małe firmy mają to teraz w swojej ofercie. Słyszałyście coś może o ratalnie.com, jak się sprawdza ta ich opcja otwarcia się na klientów, których zarobki są mniejsze niż 700 złotych miesięcznie? Zastanawiam się, czy by się na nich właśnie nie zdecydować.... :?:

Czy pani michalska przez przypadek nie reklamuje tu portalu ratalniedotcom :evil:

ależ oczywiscie curly;-)i w pięciu innych wątkach również;-)

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 03 lis 2010 17:12

najśmieszniejsze jest to, że ten nieudolny spam szkodzi bardziej niż pomaga. Jestem tak wściekła na spamerów, że bez zastanowienia trafiają na moją czarna listę :evil: I na co im to było? To często jest tzw. marketing szeptany o który pytacie tu na forum. Już wiecie co się dzieje z Waszą kasą :P

marylaa

Post autor: marylaa » 27 lis 2015 06:25

A faktycznie zdarza Wam się w coś inwestować? interesują was np. aktualne ceny złota? można na tym zyskać?

Roberto

Post autor: Roberto » 08 maja 2017 14:00

Zdaje się, że nikt już o kryzysie nie mówi. Mamy wzrost gospodarczy, zmniejszenie się bezrobocia, płace idą do góry.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”