koniec kryzysu gospodarczego

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
La Loba

koniec kryzysu gospodarczego

Post autor: La Loba » 21 kwie 2010 14:35

W Polsce tego kryzysu za bardzo nie było, jednak ludzie na wszelki wypadek trzymali się za kieszeń.
Teraz kryzys już odtrąbiony oficjalnie, więc może teraz nasze raczkujące biznesy rozwiną skrzydła? :roll: 8-)

olgasza
Kontakt:

Re: koniec kryzysu gospodarczego

Post autor: olgasza » 21 kwie 2010 22:22

oby :-)
bardzo bym sobie, i wam też, tego życzyła...

adka
Kontakt:

Post autor: adka » 27 kwie 2010 00:02

oj, ja widzę to inaczej, ;)
ale media robią szum wg własnego zapotrzebowania,

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 27 kwie 2010 09:55

kryzys - kryzysem, ale kwiecień jest wyjątkowo dla mnie cienki..
nie wiem jak u Was..
u mnie w każdym razie dopiero teraz coś się ruszyło..
Ania

Awatar użytkownika
Olenia

Post autor: Olenia » 28 kwie 2010 14:34

dla mnie kwiecień to też porażka....

Kontakt:

Post autor: karma » 28 kwie 2010 14:47

Jak wiadomo każda branża jest "trochę sezonowa" u mnie wiosna - lato i początek jesieni zazwyczaj są najlepsze - zawsze jest problem w zimie bo mam wrażenie, że w tym okresie rodzice oszczędzają na ubraniach. Po analizie dotyczącej sklepów on-line, kiedy okazało się, że w 2009 najwięcej powstało sklepów z artykułami dla dzieci - mniejszy ruch w biznesie internetowym mnie nie dziwi :roll: Wszystko rozkłada się na tysiące "małych graczy" .

nemhain
Kontakt:

Post autor: nemhain » 28 kwie 2010 17:05

Kwiecień i u mnie słabiutki, miesiące zimowe były zdecydowanie dobre oby w maju sie ruszyło :)

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 30 kwie 2010 20:24

Kryzys kryzysem ale faktycznie bycie jednobranżowcem jest ryzykowne. Poza sezonem można zaliczyć załamkę :(
U mnie kwiecień był super, właściwie to dzięki wielobranżowości (poza wakacjami) nie mam znaczących przestojów... ale bywało różnie ;)

jmichalska24

Post autor: jmichalska24 » 03 lis 2010 08:35

Zgadzam się z Wami. Kryzys tak naprawdę ominął Polskę, ale niestety i tak miał wpływ na nasze dochody. Prowadzę sklep ze sprzętem RTV AGD i zanotowałam niestety stosunkowo duży spadek sprzedaży. Teraz zastanawiam się, czy nie spróbować fortelu ze sprzedażą ratalną, gdyż słyszałam, że sprawdza się w większości wypadków. Nawet małe firmy mają to teraz w swojej ofercie. Słyszałyście coś może o ratalnie.com, jak się sprawdza ta ich opcja otwarcia się na klientów, których zarobki są mniejsze niż 700 złotych miesięcznie? Zastanawiam się, czy by się na nich właśnie nie zdecydować.... :?:

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 03 lis 2010 16:25

jmichalska24 pisze:Zgadzam się z Wami. Kryzys tak naprawdę ominął Polskę, ale niestety i tak miał wpływ na nasze dochody. Prowadzę sklep ze sprzętem RTV AGD i zanotowałam niestety stosunkowo duży spadek sprzedaży. Teraz zastanawiam się, czy nie spróbować fortelu ze sprzedażą ratalną, gdyż słyszałam, że sprawdza się w większości wypadków. Nawet małe firmy mają to teraz w swojej ofercie. Słyszałyście coś może o ratalnie.com, jak się sprawdza ta ich opcja otwarcia się na klientów, których zarobki są mniejsze niż 700 złotych miesięcznie? Zastanawiam się, czy by się na nich właśnie nie zdecydować.... :?:

Czy pani michalska przez przypadek nie reklamuje tu portalu ratalniedotcom :evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”