Pomysł na logo

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
RenuJi

Pomysł na logo

Post autor: RenuJi » 14 sie 2016 21:08

Jak sądzicie, czy można logo firmy zaprojektować samodzielnie, czy może lepiej skorzystać z takiej opcji jak projektowanie logo poznań ? Tak sobie myślę, że jednak to drugie rozwiązanie będzie lepszą opcją, bo jednak jakby nie patrzeć, taki znak jednak powinien być starannie dobrany, ponieważ nierozłącznie kojarzy się z konkretną firmą.

mama

Re: Pomysł na logo

Post autor: mama » 31 sie 2016 22:06

Też tak uważam. Kiedyś moja znajoma z Niemiec chciała zamówić w Niemczech logo do swojej firmy. Propozycje, które usłyszała to tysiąc do dwóch tysięcy euro. U nas w Polsce to prawie za darmo, więc nie ma co się za bardzo zastanawiać, jak ktoś profesjonalne logo potrzebuje.

lucky loser

Post autor: lucky loser » 07 lip 2017 19:22

Jak ktoś potrafi to zrobi, ja nie potrafię profesjonalnego zrobić, więc gdyby coś, to bym się do profesjonalisty zwrócił.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 25 lip 2017 08:25

Moim zdaniem nawet próba samodzielnego stworzenia logo firmy jest skazana na porażkę. Mało kto ma na tyle duże umiejętności, żeby zrealizować projekt od pomysłu do finalnego produktu. Wydaje mi się, żeby dobrze zająć się całą identyfikacją wizualną firmy to trzeba wpierw o tym poczytać. Nie brakuje ciekawych artykułów na blogach.

AGATA

Post autor: AGATA » 26 lip 2017 11:44

Powiedzcie mi, w jakim programie najlepiej jest zrobić logo? Ktoś coś podpowie w ogóle?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”