Jak idzie sprzedaż przez internet?

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
agrafka13

Re: Jak idzie sprzedaż przez internet?

Post autor: agrafka13 » 08 lut 2016 15:04

Dużo zależy od tego jaki to sklep jak jest zbudowany. Bardzo dobrze pozycjonują się sklepy postawione na platformie WordPress. jest specjalna wtyczka do WordPressa aby uruchomić sklep. Także warto się na niego przenieść. Poza tym te platformy są już mobilne i łatwo się je czyta na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo dla sklepy uruchomiłabym bloga z opisem produktów czy testami. Treści tam zamieszczone będą od razu pozycjonować sklep.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 12 kwie 2016 02:23

Sprzedaż przez Internet nie należy do łatwych, ale jej powodzenie jest moim zdaniem kwestią wprawy. Krótko mówiąc, jeśli ktoś myśli choć trochę logicznie, to odniesie sukces. Wystarczy podglądać najlepszych. Informacje, które zamieszczają i sposób w jaki to robią mają tu bowiem znaczenie.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 18 kwie 2016 16:57

Konkurencja w sieci jest naprawdę duża i trzeba się nieźle napracować, zeby się wybić.
Jeśli chcesz stworzyć znaną i cenioną markę to radzę ci poczytac wszystko o własnym biznesie na http://wiktorprzedsiebiorczy.pl/
Poza tym zainwestuj w dobrą reklamę i dobrze traktuj klientów wtedy będą chętnie wracać.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 20 kwie 2016 13:58

Mnie cały czas zaskakuje , co można znaleźć w internecie. Wiedzieliście, że przez internet można teraz nawet kupić nasiona konopi, posiadanie ich i sprzedaż są zupełnie legalne.

bukowskaa

Post autor: bukowskaa » 26 kwie 2016 00:05

Tak jak już ktoś wyżej podkreślił, konkurencja w sieci jest duża, dlatego podstawa to reklama. Sądzę, że najważniejsze jest pozycjonowanie i social marketing. Sprzedaż można wesprzeć także zautomatyzowanym rozwiązaniem w postaci platformy serwersms.pl - system można zintegrować z każdym urządzenie albo stroną internetową. Wiadomości SMS można wykorzystać do informowania klientów o statusie zamówienia.

Mariota

Post autor: Mariota » 06 maja 2016 15:36

Zrobienie strony - to jedno.
Ale jej pozycjonowanie - to drugie.
Dla ciekawych, jak ten proces przebiega,
podrzucam artykuł: http://funkymedia.pl/ile-trwa-pozycjonowanie.html .
Poczytajcie, ile to trwa, od czego zależy.
Bo niby oczywisty temat, ale nie do końca.

aniania
Kontakt:

Post autor: aniania » 19 maja 2016 12:36

A to nie jest tak, że jak strona jest ciekawa, to ludzie sami wchodzą do sklepu, bo jest tanio, sensowna obsługa klienta, ciekawe opisy produktów sprzedawanych oraz ładne zdjęcia? Każda z nas przecież ma swoje ulubione sklepy, a nie szuka nowych w internecie jak już się przywiąże do swojej ulubionej marki. Najlepszą pomocą jest koleżanka, a nie google jak to mówi moja istota wewnętrzna :)

Parabellum

Post autor: Parabellum » 19 maja 2016 22:09

W internetach trzeba umieć sprzedawać. Z własnej obserwacji wiem, że bardzo ważne jest to, jak dany produkt jest przedstawiany. Im większa ekspresja wynika z opisu tym większe szanse na sprzedaż. Nie wierzycie? Przetestujcie same.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 24 maja 2016 12:07

Jeśli dysponujecie ciekawymi materiałami filmowymi, które można wykorzystać pod reklamę czy reportaż, to możecie je odsprzedać na https://www.cuteditor.com/
Posiadają świetną ofertę też dla dziennikarzy i osób, które na co dzień pracują w gazecie czy dla portali społecznościowych.

Raak90
Kontakt:

Post autor: Raak90 » 27 maja 2016 11:30

Ja akurat mam bardzo konkurencyjną branżę i ciężko się przebić, ale duże sprzedaże mi generuje allegro.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”