Jak idzie sprzedaż przez internet?

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Re: Jak idzie sprzedaż przez internet?

Post autor: kier » 20 cze 2013 09:06

Jeżeli chodzi o opony zimowe to apogeum sprzedaży odbywa się głównie w okresie jesienno zimowym. W okresie letnim sprzedają się opony letnie.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 09 gru 2013 13:42

Jeśli chcecie zwiększyć swoją sprzedaż koniecznie zapoznajcie się z tą pozycją: http://onepress.pl/ksiazki/sprzedaz-zar ... 101psz.htm Znajdują się tam ciekawe rady podparte autentycznymi przykładami tak więc nie jest to zbiór suchych rad.
Sam ostatnio ją przeczytałam i jak do tej pory jest to najlepsza pozycja tego typu z jaką miałam do czynienia.

natalia.k

Post autor: natalia.k » 09 gru 2013 14:06

Wypozycjonuj stronę, dodaj linki zewnętrzne do swojego sklepu na innych stronach/ blogach (oczywiście za zgodą właściciela ;) ), zainwestuj w kampanię AdWords, załóż fan page lub blog, w końcu udzielaj się na forach i dodaj link do sklepu w stopce. Jeśli zobaczysz, że te zabiegi przyniosą rezultaty i możesz zająć się biznesem na cały etat, to pomyśl też o dobrej księgowej. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu na formalnościach. Powodzenia!

Gunardan43

Post autor: Gunardan43 » 18 maja 2014 23:05

rynek odzieżowy to bardzo trudny rynek

forumowiczka

Post autor: forumowiczka » 16 cze 2014 12:30

mozaika pisze:U mnie też początki i jest trudno. Myśle nad pozycjonowaniem ale nie wiem czy warto:) Prosze o wasze opinie na temat mojego sklepiku:)
galeriamozaika.pl
pozdrawiam
Zawsze warto! A jeśli masz trochę czasu, to możesz zająć się tym sama :) Poszperaj w necie, informacji jest mnóstwo, a efekty mogą być całkiem zadowalające :)

Ilona911

Post autor: Ilona911 » 23 cze 2014 21:58

Polecam najpierw spróbować na allegro. Nie potrzeba reklamy a będzie widać czy Klienci są zainteresowani towarem jaki ma się na stanie. Minus jest taki że konkurencja jest bardzo duża.

Forsant

Post autor: Forsant » 02 lip 2014 08:48

Dużo zależy od asortymentu i hurtowni z którymi współpracujecie. Dobrze sprzedaje się do dziś w branży meble jeżeli macie chęć spróbować w tym asortymencie to polecam hurtownię dropshipping sprawdzony dostawca nie potrzeba magazynów i samochodów dostawczych

mamikaa

Post autor: mamikaa » 15 lip 2014 19:39

Ja będę dopiero startować z sklepem internetowym, zobaczymy co z tego będzie

rygor

Post autor: rygor » 29 wrz 2014 14:28

Moim zdaniem asortyment ma najmniejsze znaczenie chodzby z tego względu iż według statystyk osoby szukające produktu najczęściej trafiają max do 3 stron www i tam dokonują zakupu. Nawet nie zdają sobie sprawy iż ten sam produkt w innym sklepie jest tańszy od tego gdzie trafili.
Ja prowadze pizzerię-restaurację i jaki wpływ na zakup przez internet ma produkt? osoba zamawiająca wchodzi na stronę i nie jest wstanie nawet porównać produktu z inną restauracją. Dla mnie najważniejsza jest reklama i budowanie marki.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 12 paź 2014 13:13

Zależy od branży. Ja zajmuje się sprzedażą swetrów i kożuchów. Jesienią i zimą większy zysk - wiadomo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”