biuro rachunkowe

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
malla

biuro rachunkowe

Post autor: malla » 17 paź 2017 21:23

Z jakich biur rachunkowych korzystacie ? interesuje mnie tylko biuro stacjonarne ( na Śląsku ).

izabiznes

Re: biuro rachunkowe

Post autor: izabiznes » 20 paź 2017 17:29

może popytaj wśród znajomych ? ja tak znalazłam swoje obecne biuro ( bo też nie byłam zainteresowana tego typu usługami świadczonymi w sieci ) no ale ja ze stolicy jestem a tu na pewno miałabyś za daleko :) ale rekomendacja znajomych wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem.

zdetka

Post autor: zdetka » 23 paź 2017 17:19

Chciałabym Ci pomóc, niestety nie znam żadnej takowej firmy znajdującej się na śląsku. Za to bez wahania mogę polecić Ci dodatkowy sprzęt do serwerów, który proponuje IQ - bardzo rzetelna, doświadczona oraz ciągle rozwijająca się firma. https://www.iq.pl/oferta/serwery-dedyko ... wy-sprzet/ warto poświęcić chwilę, aby bliżej przyjrzeć się ich ofercie.

mamaja

Post autor: mamaja » 01 lis 2017 12:26

jeśli jesteś z okolic Gliwic lub Sosnowca to zerknij sobie w sieci na stronę biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. To firma rodzinna prowadzona przez ojca i córkę - mają ponad 20 lat doświadczenia w branży a wszystkie aktualne przepisy w małym palcu :) dla mnie cała ta księgowość to czarna magia a tak mam spokój bo oni rozliczają mi podatki i jeszcze zajmują się sprawami kadrowymi.

malla

Post autor: malla » 03 lis 2017 17:32

dzięki mamaja za kontakt :) sprawdziłam i wygląda to super tym bardziej, że ich biuro jest dosłownie 2 ulice od mojego domu haha a mieć księgowego tak blisko to super sprawa :) Odezwę się do nich w przyszłym tygodniu i umówię na spotkanie :)

mamaja

Post autor: mamaja » 30 lis 2017 10:41

I jak tam malla udało się coś załatwić ? Byłam u nich wczoraj i nawet mówiłam swojej księgowej, że ich poleciłam na forum ale nie wiem w końcu czy byłaś czy nie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”