Sprawdzone formy reklamy dla e-sklepu i bloga firmowego

…czyli te, które zaczynacie lub które są już tuż tuż…
malla

Sprawdzone formy reklamy dla e-sklepu i bloga firmowego

Post autor: malla » 19 paź 2017 18:20

Od jakiegoś czasu prowadzę sklep w sieci i od niedawna staram się też prowadzić firmowego bloga. Wszystko idzie na przód ale zdaje sobie sprawę, że bez dobrej reklamy ciężko będzie się wybić. Jakie są Wasze sprawdzone pomysły na takie działania marketingowe ? Zajmujecie się tym same czy może jednak korzystacie z innych firm ?

PaulinaKorcz

Re: Sprawdzone formy reklamy dla e-sklepu i bloga firmowego

Post autor: PaulinaKorcz » 20 paź 2017 09:09

Na pewno pozycjonowanie w google, reklama na facebook i adwords (tutaj już trochę drożej), wszystkie darmowe portale tematyczne, możliwości jest sporo

mamaja

Post autor: mamaja » 23 paź 2017 18:09

dokładnie możliwości jest wiele. Ja z doświadczenia tylko powiem, że lepiej nie działać na własną rękę. Spróbuj poszukać dobrej agencji marketingowej, która przygotuje plan działania i będzie skutecznie wdrażać to w życie. Wtedy jest szansa na wybicie się :)

smalinosik

Post autor: smalinosik » 23 paź 2017 19:43

Na pewno warto pochylić się nad reklamą w social media. Dalsze kroki, to google adwords i pozycjonowanie. Kompleksową kampanię warto zlecić sprawdzonej firmie dla, której marketing internetowy i tworzenie stron www to nie tylko praca, ale też twórcze wyzwanie. Profesjonaliści potrafią nie tylko odpowiedzieć na pytanie "jak", ale też "co" powinno trafić do naszego potencjalnego klienta.

ela677

Post autor: ela677 » 27 paź 2017 19:57

Jeżeli masz wątpliwości, czy pozycjonowanie jest potrzebne Twojej stronie, to przeczytaj artykuł: http://poradnik-seo.pl/kurs-pozycjonowa ... j-stronie/. Przekonasz się jak istotne znaczenie odgrywa ono w pozycji Twojej strony w wyszukiwarkach. Ponad 60% wejść na stronę, to skutek widoczności w wyszukiwarce. Dlatego od tego musisz zacząc swoje istnienie w sieci.

evelajna

Post autor: evelajna » 27 paź 2017 20:38

Ja tez uważam, że warto zlecić to zadanie profesjonalistom jeśli Ty sama nie masz żadnego doświadczenia w tego typu marketingowych działaniach. Nie wiem skąd jesteś ale z Warszawy mogę Ci polecić agencję Soluma Sem. Pozycjonowali kilka moich stron, zaproponowali też wiele ciekawych innych działań ( dodam tylko, że bardzo skutecznych ) więc jak najbardziej warto!

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 30 paź 2017 18:50

Nie wiem jak można w ogóle stwierdzić, że pozycjonowanie nie jest potrzebne :) Jak masz jakąś stronę to jest ono wręcz potrzebne a jak boisz się, że cię ktoś oszuka to zamów sobie audyty stron internetowych dowiedz się co dana firma ma ci do zaproponowania i zobaczysz jak wiele jest do zrobienia. Tu masz namiar na darmowy audyt seo http://darmowy-audyt-seo.pl/ jak ci się samemu nie chce szukać. Zadzwoń dopytaj i zobacz :)

izabiznes

Post autor: izabiznes » 31 paź 2017 16:35

hej! Jeśli chodzi o reklamę to popularne stały się też Social Media , dlatego też warto zadbać o profesjonalną reklamę w takich miejscach. Ja korzystałam z usług bardzo profesjonalnej firmy www.deili.pl i jestem zadowolona z efektów ich pracy. Jest to naprawdę dobra i doświadczona firma w obsłudze i reklamie na mediach społecznościowych. Warto inwestować w tego typu reklamę bo to się zwraca prędzej czy później.

malla

Post autor: malla » 02 lis 2017 11:37

super dziękuje Wam wszystkim za tak duży odzew :) skontaktowałam się z tą agencją soluma sem i jestem już po pierwszych rozmowach :) Pozycjonowanie i aplikacja google shopping idą na pierwszy ogień :) Mogę już spać spokojnie i skupić się na dopracowywaniu oferty :) Jesteście nieocenieni :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Raczkujące”