Jak się reklamować

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
cystejna

Re: Jak się reklamować

Post autor: cystejna » 22 kwie 2016 10:31

Myśle, że warto zacząć od podstaw. Czyli projektowanie stron internetowych oraz ich pozycjonowanie. No rozumiem, że konkretne logo i cala marka już są zaprojektowane? :-)

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 27 kwie 2016 10:47

A może warto mieć ładny wystrój wnętrza działalności i wnętrze lokalu zewnątrz i w środku co prowadzi do samoczynnej reklamy. Jak nie masz pomysłów na takie wnętrze to polecam zajrzeć na ofertę studia; 370studio.pl , które ma bogatą propozycję tworzenia takich wnętrz.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 22 wrz 2016 14:58

Ja myślę, że wiele osób myli reklamę z brandingiem i przez to są takie efekty jakie są. Brand czyli markę najlepiej budować od pierwszego dnia są firmy które się w tym specjalizują i pomogą Wam zaistnieć od pierwszego momentu kontaktu z klientem tutaj macie troszkę więcej na ten temat - http://www.feeldesign.com.pl/ polecam tego typu rozwiązania wdrażać u siebie.

kewlar

Post autor: kewlar » 19 paź 2016 20:21

Ciekawe mogą być litery przestrzenne - robią wrażenie. Rzecz jasna nie każda branża znajdzie w nich sens i skuteczną formę reklamy, ale agencja reklamowa http://fabricam.pl/litery-przestrzenne ma wiele innych propozycji reklamy, mniejszego lub większego formatu, by Was wyróżnić wśród konkurencji.

KasiaJ
Kontakt:

Post autor: KasiaJ » 21 paź 2016 09:04

Nie wiem co sprzedajesz w swoim sklepie, ale zawsze można pomyśleć o poszerzeniu kręgu odbiorców o klientów z zagranicy. Wystarczy stworzyć przynajmniej angielską wersję językową strony i dopytać księgową o formalności związane ze sprzedażą dla klientów zagranicznych. Często nasze polskie ceny (i jakość!) produktów są o wiele korzystniejsze dla klientów zagranicznych i nawet jeśli sprzedaż taka jest obarczona pewnymi niedogodnościami, można uzyskać lepszą marżę na takich transakcjach.

wania

Post autor: wania » 21 paź 2016 13:00

Według mnie na przykład w przypadku prowadzenia sklepu bardzo istotne jest odpowiednie wyeksponowanie artykułów, na sprzedaży których zależy nam najbardziej. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie takich gablot, ponadto mogą one posłużyć na przykład do trzymania katalogów itp.. Uważam, że wystój sklepu czy aranżacja biura to bardzo ważne czynniki wpływające na profesjonalny wizerunek naszej firmy.

Coldi

Post autor: Coldi » 01 lis 2016 00:03

Myślę, że najlepiej jest reklamować się w sieci przy pomocy własnej strony internetowej. Warto jednak aby nasza strona internetowa była profesjonalna. Najlepiej jej stworzenie zlecić firmie by miała ona ręce i nogi :)

qwerek

Post autor: qwerek » 09 sie 2017 19:18

możesz np przy użyciu kalendarzy jednodzielnych reklamowych :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”