Jak się reklamować

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
mamazosi

Re: Jak się reklamować

Post autor: mamazosi » 21 paź 2014 14:20

Ja też mogę polecić: seofabryka.pl, znajoma właśnie u nich pozycjonowała i była naprawdę bardzo zadowolona z efektów pozycjonowania. Poza tym właśnie oprócz reklamy warto też pamiętać o tym, że trzeba pozycjonować.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 02 gru 2014 12:58

Zachęcam do zapoznania się z usługą firmy IBE - Warszawa. Firma oferuje tworzenie profesjonalnych stron www oraz ich pozycjonowanie, a także domeny oraz e-maile dla firm. Atrakcyjna oferta i doświadczona firma. Sprawdźcie.

karolina22

Post autor: karolina22 » 23 gru 2014 11:28

Ze swojej strony mogę polecić agencję marketingową itbc.pl/eventy gdzie mają wykwalifikowaną kadrę, która może znacznie poprawić wizerunek firmy.

kariodionko
Kontakt:

Post autor: kariodionko » 10 sty 2015 15:05

Cześć,
Co powiecie na temat sprzedaży win w internecie? Z tego co wiem sprzedaż alkoholu osobą nie letnim jest zabroniona. Otworzyłem sklep internetowy który ma na celu sprzedawać hurtowo osobą na przykład takim które organizują imprezy na większą skale. np wesela . W Bardzo popularnym wyborem do tego typu imprez są wina Tokaj. Sprowadziłem produkty do swojego sklepu. Teraz się zastanawiam jak się reklamować. Moimi klientami głównie są osoby z pobliskich okolic. Jednak chciałbym sprzedawać na całą Polskę. Co polecacie?

Awatar użytkownika
Kythmaol

Post autor: Kythmaol » 11 sty 2015 13:19

najlepsza reklama to facebook , google plus i twieter nic lepszego nie ma :)

Awatar użytkownika
magda.w

Post autor: magda.w » 16 sty 2015 10:17

Myślę, że nadal dobrym sposobem na reklamę są ulotki, zwłaszcza, że nie kosztują one zbyt wiele. Zawsze można zamówić je w sieci. Dużo mówi się o tym, ze ulotki są nieskuteczne, ale według mnie to nieprawda, dobrze wykonana ulotka, która nas zaciekawi, może zdziałać naprawdę wiele. Sama zastanawiam się nad tego typu działaniami przy promocji mojej firmy. A poza tym wiadomo - liczy się reklama w internecie, chociażby w mediach społecznościowych.

emmaqq

Post autor: emmaqq » 19 sty 2015 15:54

A myslałaś o aromamarketingu ? To teraz jedna z bardziej skuteczniejszych form reklamy. Wiele osób decyduje sie na to bo zapach może być świetna formą skojarzenia nas z produktem. Z tego co wiem to ta firma aromacorp.pl zajmuje sie własnie takim marketingiem. Może to okaże sie u Ciebie bardzo skuteczne

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 23 sty 2015 20:29

Forma reklamy moim zdaniem zależy od rodzaju działalności, jaką się prowadzi . Sama prowadzę dom aukcyjny i przyznaję, że robię wszystko, żeby moja marka w jakiś sposób była rozpoznawalna. W związku z tym zdecydowałam się na bezpłatne umieszczenie informacji o mojej firmie w katalogu gromadzącym przedstawicieli branży artystycznej artimperium.pl i na ilość klientów nie mogę się skarżyć. Świetne rozwiązanie i nic mnie nie kosztuje.

karolina22

Post autor: karolina22 » 09 lut 2015 11:43

Myślę, że bardzo skutecznym sposobem na pozyskanie uwagi odbiorców jest skuteczne zarządzanie wizerunkiem. Firma salesmedia ma bardzo atrakcyjne program partnerski dzięki którym łatwo uzyskać solidną współpracę z reklamodawcą.

nales

Post autor: nales » 16 lut 2015 15:16

karolina22 pisze:Myślę, że bardzo skutecznym sposobem na pozyskanie uwagi odbiorców jest skuteczne zarządzanie wizerunkiem. Firma salesmedia ma bardzo atrakcyjne program partnerski dzięki którym łatwo uzyskać solidną współpracę z reklamodawcą.

A jakie są koszta inwestycji?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”