reklama dla biznesu?

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
wiesz wiecej

reklama dla biznesu?

Post autor: wiesz wiecej » 20 lip 2014 19:40

Polecam od niedawna korzstam z usług firmy, która dodaje ogłoszenia do serwisów ogłoszeniowych teraz sam nie musze brnąć w procedury dodawania ogłoszeń. Mają liste serwisow ogloszeniowych najlepsze serwisy dodawanieogloszen.com.pl

forumowiczka

Re: reklama dla biznesu?

Post autor: forumowiczka » 21 lip 2014 12:38

Właściwie można to zrobić samodzielnie, 2-3 godziny i z głowy :) Ale jeśli ktoś ma na tyle środków... ;)

megamama

Post autor: megamama » 25 lip 2014 22:52

forumowiczka pisze:Właściwie można to zrobić samodzielnie, 2-3 godziny i z głowy :) Ale jeśli ktoś ma na tyle środków... ;)
Wydaje mi się, że jeżeli chciećby, podejść solidnie do sprawy, to 2-3 godziny to trochę mało.

Uzupełnienie formularzy, wczytanie stron, przesłanie formularza etc, to jak po mojemu: np. 100 portali x 5 minut = 500 minut / 60 = 8-9 godzin.

Korzystałam do tej pory często z ogłoszeń i myślę, że spróbuję linka podanego przez wiesz wiecej: http://www.dodawanieogloszen.com.pl.

Dziękuję wiesz wiecej :clap:

protectfin
Kontakt:

Post autor: protectfin » 29 lip 2014 11:22

dodawanie do ogłoszeń to jedno ale czy są potem z tego jakieś zapytania od klientów?

megamama

Post autor: megamama » 09 wrz 2014 16:48

protectfin pisze:dodawanie do ogłoszeń to jedno ale czy są potem z tego jakieś zapytania od klientów?
W zasadzie myślę, że w tej kwesti, to głównie zależy od tego co sprzedajemy i w jakiej cenie. Dobry towar znajdzie swojego nabywcę.

Ja skorzystałam i polecam - warto (transakcje zakończone sukcesem). Firma profesjonalna, a panowie bardzo mili i zawsze skorzy do pomocy.

Keira

Post autor: Keira » 11 wrz 2014 11:10

Lepiej już zgłosić się do firmy typu http://whitepaperagency.pl/ która pomoże nam w biznesie czy jakiejś konkretnej kampanii żeby przyciągnąć potencjalnych klientów :) Jakieś ogłoszenia będą miały słaby efekt.

karmen12
Kontakt:

Post autor: karmen12 » 20 paź 2014 18:43

Reklama w Internecie jest tania, ale trzeba ją przeprowadzać z głową. Dodawanie do setek formularzy nie jest chyba najlepszym pomysłem.

forumowiczka

Post autor: forumowiczka » 22 paź 2014 14:21

megamama pisze:
forumowiczka pisze:Właściwie można to zrobić samodzielnie, 2-3 godziny i z głowy :) Ale jeśli ktoś ma na tyle środków... ;)
Wydaje mi się, że jeżeli chciećby, podejść solidnie do sprawy, to 2-3 godziny to trochę mało.

Uzupełnienie formularzy, wczytanie stron, przesłanie formularza etc, to jak po mojemu: np. 100 portali x 5 minut = 500 minut / 60 = 8-9 godzin.

Korzystałam do tej pory często z ogłoszeń i myślę, że spróbuję linka podanego przez wiesz wiecej: http://www.dodawanieogloszen.com.pl.

Dziękuję wiesz wiecej :clap:
8-9 godzin też mnie nie przeraża ;) Zresztą, wolałabym wybrać kilka stron z ogłoszeniami, nawet zapłacić za jego zamieszczenie, ale mieć pewność, że strona ma jakiś poziom i przyciąga klientów. Jak pisała karmen12 - nie ma sensu dodawanie setek ogłoszeń. To nie wygląda zbyt poważnie.

dak_kk

Post autor: dak_kk » 29 paź 2014 09:21

Reklama zależy od rodzaju działalności. Jakiś czas temu znalazłam taką usługę jak wiadomości głosowe. Z tego rodzaju reklamy i nie tylko mogą korzystać różnego rodzaju firmy:
- firmy handlowe (powiadomienia voice informują klientów o ofertach handlowych, zapraszają na prezentacje od razu odpytując czy dana osoba jest zainteresowana prosząc o wybranie tonowo numeru na klawiaturze)
- firmy usługowe (umówienie na wizytę, przełożenie wizyty)
- firmy marketingowe i reklamowe (wiadomości wysłane głosem informują o specjalnych ofertach, rabatach, przecenach, nowych produktach i usługach itp.)
- prywatne zakłady opieki zdrowotnej (zaproszenie na bezpłatne badania z opcją wyboru tonowo daty i placówki)
- firmy realizujące kampanie informacyjne i wyborcze (powiadomienia o istotnych dla odbiorców wydarzeniach, informowanie o bieżących sprawach: organizacyjnych, kulturalnych, politycznych itp.)
- firmy różnej maści i banki przeprowadzające ankiety telefoniczne oceniające pracę konsultanta infolinii/BOK
- firmy organizujące konferencje, szkolenia, kursy (zaproszenia ułatwiają kontakt z potencjalnymi uczestnikami wydarzeń).

Karolcia89

Post autor: Karolcia89 » 10 lis 2014 09:26

A czy któraś z Was korzysta z programów partnerskich ? Przeczytałam co nie co i jestem ciekawa czy na prawdę można coś zyskać na tym ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”