reklama dla biznesu?

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
Minia

Re: reklama dla biznesu?

Post autor: Minia » 01 kwie 2016 10:36

my się reklamujemy za pomocą banerów rozwieszanych na mieście i kalendarzy firmowych. Jedna inwestycja,a reklama przez cały rok.

gaja

Post autor: gaja » 03 kwie 2016 22:37

Trzeba koniecznie zainwestować w ulotki i banery. Tylko w ten sposób można stać się widocznym na rynku. Poza tym ulotki docierają do nieograniczonej liczy osób. Tutaj fanatycydruku.pl jest strona drukarni internetowej, która posiada ciekawą ofertę w zakresie wydruku materiałów reklamowych. Warto się do nich zgłosić.

KarolaLola

Post autor: KarolaLola » 04 kwie 2016 12:59

Jeśli chodzi o reklamę zewnętrzną to najlepiej wybrać baner z lamp led. Przyciąga uwagę i bardzo ładnie wygląda.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 05 kwie 2016 09:59

Reklama firmy jest potrzebna i najlepiej chyba w tej chwili sprawdza się internet. Ale poza reklamą ważne sa programy które usprawnią jej działanie. Takim programem jest wfirma. Kadry i płace online za którego pomocą min tworzy się listy plac, nalicza podatki itp. Program w tej chwili można nabyć po cenie promocyjnej.

Minia

Post autor: Minia » 11 kwie 2016 10:04

dokładnie, my standardowo robimy jeszcze banery w lapisart.pl, takie duże które wieszamy przy ruchliwej drodze

Karolcia89

Post autor: Karolcia89 » 13 kwie 2016 09:39

Czasem warto postawić na tanią reklamę takie jak np dmuchańce reklamowe, które przyciągają swoją uwagę. A ich wynajem lub też kupno jest znacznie niższe niż cała kampania reklamowa. Można w taki sposób łatwo trafić do potencjalnych klientów. Celem reklamy jest przede wszystkim to aby marka była zauważona i rozpoznawalna. Co o tym sądzicie ?
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2017 08:45 przez Karolcia89, łącznie zmieniany 1 raz.

Nallta

Post autor: Nallta » 05 lip 2016 09:00

zawsze warto postawić na dobrą drukarnie i ich doświadczenie w temacie, szczególnie gdy samemu zaczyna się przygodę z reklamą. Ja na samym początku postawiłam na banery i roll upy w Lapisarcie https://www.lapisart.pl/. To jest internetowa drukarnia z Warszawy, bardzo dobrzy fachowcy, znający potrzemy rynku i konsumenta.

Anita1988

Post autor: Anita1988 » 06 lip 2016 10:16

Sposobów na reklamę jest sporo - według mnie warto zastanowić się nad reklamą w sieci, bo daje nam ona naprawdę duże możliwości. Oprócz pozycjonowania, możesz zdecydować się również na marketing szeptany/wirusowy, obecność w social mediach, czy kampanie AdWords. Teraz firm oferujących tego typu usługi jest sporo, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przykładem jest m.in. Ideo Sp. z o.o..

kralika

Post autor: kralika » 08 lip 2016 07:33

Nallta pisze:zawsze warto postawić na dobrą drukarnie i ich doświadczenie w temacie, szczególnie gdy samemu zaczyna się przygodę z reklamą. Ja na samym początku postawiłam na banery i roll upy w Lapisarcie https://www.lapisart.pl/. To jest internetowa drukarnia z Warszawy, bardzo dobrzy fachowcy, znający potrzemy rynku i konsumenta.

dokładnie dobra drukarnia nie jest zła...a LaspisArt zdecydowanie należy o tych dobrych

biedroska

Post autor: biedroska » 08 lip 2016 13:36

a co z udziałem w targach? to duża dźwignia reklamowa dla biznesu a te najważniejsze są najczęściej raz w roku więc można się dobrze przygotować, tylko stanowisko trzeba mieć odpowiednie bo można zginąć w tłumie ale z tym to akurat można się zgłosić do specjalistów z abamus i oni sprawę ogarną

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”