reklama dla biznesu?

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
Kaś90

Re: reklama dla biznesu?

Post autor: Kaś90 » 17 lip 2017 11:25

Ja na początku postawiłam na reklamy w sieci, jednak jak się okazało dla takiej firmy, jak moja, która typowo chce trafić do lokalnych klientów dużo bardziej sprawdzają się reklamy typu banery, ulotki, akcje promocyjne itd. Fajna opcja to też plakaty jednostronne, można je porozwieszać w kluczowych miejscach w swoim mieście, a wiadomo, że ciekawy plakat zawsze przykuwa uwagę.

lingmulf

Post autor: lingmulf » 17 lip 2017 13:36

A co sądzicie o reklamach na plandekach? Mam na myśli plandeki samochodowe, ale równie dobrze mogą to być namioty.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 19 lip 2017 13:41

Może mobilna reklama? Wiele razy widziałam coś takiego na mieście i myślę, że to robi wrażenie. Firma mobilereklamowe.com wynajmuje takie reklamy mobilne w Trójmieście. Może warto spróbować i zainteresować się tematem?

Koraa

Post autor: Koraa » 25 lip 2017 12:03

Dzisiaj bez reklamy nie istnieje się praktycznie na rynku. Jest tak wiele firm, że bez odpowiedniego zaprezentowania znikniesz w tłumie. Jeżeli nie wiesz co będzie odpowiednie dla Twojej firmy to udaj się do agencji reklamowej takiej jak np Mobile Plus. Oni na pewno doradzą Ci co będzie dla Ciebie najlepsze :)

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 28 lip 2017 20:10

Według mnie bardzo dobrą formą reklamy są ulotki. W dzisiejszych czasach można je naprawdę tanio zamówić w drukarniach internetowych. Ceny są naprawdę niskie, a czas realizacji krótki, więc jeśli zależy nam na szybkiej i taniej reklamie, to będzie strzał w dziesiątkę :)

ewelline

Post autor: ewelline » 02 sie 2017 00:47

Mnie nie przekonują ulotki, słyszałam że są mało skuteczne. Zdecydowanie bardziej wolę działać w internecie np. poprzez adwords i remarketing . Widzę rezultaty tych kampanii, a to jest dla mnie najważniejsze

hannaa89
Kontakt:

Post autor: hannaa89 » 29 sie 2017 11:45

Metody promocji powinny być dopasowane pod firmę, tzn. branżę w jakiej działa i obszar jej działań - inaczej promuje się firmą lokalną, a inaczej ogólnokrajową, inaczej komputerową, a inaczej usługową. Podstawa to reklama zewnętrzna, oraz w internecie (wyszukiwarki, social media), a przy większych środkach także w telewizji - jakby co, to wykonanie takiej reklamy można zlecić Best Eye Studio, zajmują się m.in. filmowaniem z powietrza besteyestudio.pl/filmowanie-z-powietrza/ - to dość oryginalne rozwiązanie.

mokka

Post autor: mokka » 29 sie 2017 16:42

Dokładnie! Zgadzam się z tym w zupełności, że metody promocji powinny być dopasowane do danej firmy. Uważam że te torby i pokrowce mają tą przewagę nad innymi gadżetami że są dopasowane do bardzo wielu dziedzin, doskonale sprawdzą się jako gadżet reklamowy w pizzerii, zakładach odzieżowych, siłowniach, sklepach i wypożyczalniach ze sprzętem sportowym, w warsztatach samochodowych, wulkanizacyjnych i stacjach diagnostycznych i wieli, wielu innych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”