Kantor internetowy opinie

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
Ola456

Re: Kantor internetowy opinie

Postautor: Ola456 » 11 lut 2016 11:06

Co do złota - tak, lepiej kupować w mennicy lub u sprawdzonych traderów, w internecie można znaleźć ciekawe artykuły na ten temat, jak też i historie o sztabkach sztucznie czymś pompowanych, kupionych w niesprawdzonych miejscach. Podobnie jak złoto trzeba kupować w sprawdzonym źródle, tak samo kantor internetowy musi być solidną instytucją - ja polecam te założone przez banki (AliorBank, Rkantor.com od Raiffeisen Polbank lub mBank), jeśli pozabankowe to koniecznie ze statusem Krajowej Instytucji Płatniczej (czyli nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego), np. Internetowykantor. Ja mogę polecić rkantor.com - dla mnie najlepsza opcja, bo bezpieczny (właścicielem jest bank), ale nie trzeba tam zakładać konta w banku, żeby z niego korzystać. Rejestracja kilka minut przez internet, I kursy najniższe, korzystam z promocji 1000 pkt na start i wymieniam najtaniej na rynku z tego co widzę.

Vanessa123

Postautor: Vanessa123 » 11 lut 2016 13:12

Jeżeli chodzi o kantory internetowe, ja od dłuższego czasu jestem wierna temu ergokantor.pl. Bez problemu śledzę tam kursy różnych walut, dokształcam się w temacie i robię przelewy za granicę. Naprawdę świetna opcja.

kreatynka

Postautor: kreatynka » 17 lut 2016 14:40

A co sądzicie o tym kantorze internetowym - ekantor.pl? Według mnie kursy walut mają tutaj naprawdę dobre, znacznie korzystniejsze niż kursy dostępne w bankach. Uważam, również, że kantory internetowe są bezpieczne, więc warto korzystać z ich usług.

pepitka

Postautor: pepitka » 21 lut 2016 21:19

Wybór odpowiedniego kantoru to podstawa, bo w ten sposób możemy znaleźć najlepszy kurs dla nas. Warto też czytać komentarze walutowe, szczególnie wtedy, gdy często podróżujemy.

Matylda02

Postautor: Matylda02 » 22 lut 2016 13:05

Tak, wymiana walut online jest bardzo wygodna, a co jest najważniejsze nie trzeba z tak dużą gotówką chodzić po mieście w poszukiwaniu najlepszej ceny, dlatego ja wymieniam walutę tylko online.

jagodaJ

Postautor: jagodaJ » 23 lut 2016 12:08

ja też korzystam od kilku miesięcy z kantorów internetowych, bo faktycznie można trochę zaoszczędzić. Nie mam jednak żadnego ulubionego póki co, korzystam z różnych.

daad

Postautor: daad » 29 mar 2016 19:30

Przed wyborem konkretnego kantoru z którego chciałam korzystać już na stałe poczytałam trochę opinii na ich temat np w rankingu kantorów. Mój wybór padł na jeden z najbardziej popularnych walutomat.pl, ale kilka moich koleżanek które miały nieco odmienne kryteria wyboru, również korzystając z opinii zamieszczonych w internecie wybrały konkurencyjne kantory i wszystkie są zadowolone

angia89

Postautor: angia89 » 13 maja 2016 20:59

Ja śmiało polecam wam kantorweb.pl - Bardzo fachowa obsługa, pieniądze były szybciutko!

Sunsin

Postautor: Sunsin » 20 maja 2016 18:31

A nie lepiej po prostu sobie zrobić delikatne testy i wymieniać tam gdzie nam najbardziej będzie odpowiadało testy na małych sumach. Osobiście w ten sposób sprawdziłem kilka kantorów i zatrzymałem się ostatecznie na ergokantor.pl kilkanaście większych wymian za mną i szczerze mówiąc nigdy nie było problemów, kursy w zasadzie identyczne jak aktualny kurs danej waluty prezentowany przez NBP wiadomo jakaś tam delikatna górka 1-2 grosze, ale to nie to co 7 czy 10 w kantorach stacjonarnych.

Vanessa123

Postautor: Vanessa123 » 26 cze 2016 12:29

Też jestem pewna za walutomat i polecam ich stronę walutomat.pl bo oni działają cały czas, bez względu na brexit, przez który sporo kantorów przestało działać przez niestabilność kursów. Pewnie za jakiś czas się to unormuje, ale ludzie nie chcą czekać i szukają alternatyw.

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”