Wydajny pracownik

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
Oliwia44

Re: Wydajny pracownik

Post autor: Oliwia44 » 17 lip 2015 10:49

Jak chcesz super atmosferę mieć to ważne są spotkania po pracy .

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 22 lip 2015 09:01

Czasami nawet najlepsza integracja i premie nie pomagają. Wiem coś o tym bo miałam bardzo podobny problem u siebie. Nie wiedziałam co zrobić, a zwalnianie pracowników i przyjmowanie nowych mijało się z celem. Zleciłam, więc badanie satysfakcji pracowników z http://www.gdp-krakow.pl/narzedzia-bada ... acownikow/ Dopiero gdy otrzymałam wyniki okazało się czego tak na prawdę potrzebują. Owszem nie zrezygnowałam z imprez integracyjnych, ale dowiedziałam się np. że pracownicy woleli by pracować od 8 a nie 7 a że mieliśmy możliwość przesunięcia godzin pracy to dlaczego nie ;) Dzięki temu stali się na prawdę bardziej wydajni ;)

Awatar użytkownika
Kinders44
Kontakt:

Post autor: Kinders44 » 22 lip 2015 14:35

Wydajność to podstawa, myślę - patrząc na to od strony technicznej - że w takie upały jakie są teraz przede wszystkim powinno się dostarczyć pracownikom wodę. Zimną wodę.

esmeraldakasia

Post autor: esmeraldakasia » 27 lip 2015 09:42

to wiadomo ;) trzeba zapewnic godne i dobre srodowisko do pracy klimatyzowane pomieszczenie ewentualnie wiatraki jezeli nie ma mozliwosci klimatyzacji wode ;) i raz na jakis czas jakies premie - wysokie morale = wydajny pracownik

looqoos

Post autor: looqoos » 27 lip 2015 14:19

nie wydajność a efektywność się liczy

Lennex

Post autor: Lennex » 28 lip 2015 09:02

Premie... Sama dobra atmosfera w pracy niczego nie zmieni. Pamiętam jak sama pracowałam u kogoś i robiłam 2 a nawet czasem 3 razy więcej od innych i dostawałam moim zdaniem zbyt małą premie i po pewnym czasie moja motywacja spadła.

Ługin

Post autor: Ługin » 26 sie 2015 09:46

Wcześniej ktoś pisał o firmie Edenred i powiem Wam szczerze, że sama sprawdzam ich programy. Mają wiele fajny opcji na motywację pracowników. Jak wejdziecie na stronę http://www.edenred.pl/pl/motywacja-pracownikow to znajdziecie tam m.in. karty sportowe, a teraz jest moda na sport wśród pracowników. Uważacie, że to dobry pomysł?

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 31 sie 2015 22:12

Karty zawsze są jakimś sposobem, jednakże u mnie każdy pracownik ma do wyboru jedną z wielu opcji. Dla mnie najważniejsze jest, by pracownicy czuli się w pracy spełnieni, to znacznie wpływa na wydajność.

Karmelkowa

Post autor: Karmelkowa » 08 wrz 2015 22:15

Nic tak nie motywuje jak dobra atmosfera w pracy no i przede wszystkim kasa. Jak jedno i drugie jest na odpowiednim poziomie to aż chce się ludziom pracować.

margo903

Post autor: margo903 » 30 wrz 2015 08:38

Wydajny pracownik to według mnie pracownik kreatywny, który potrafi szybko i skutecznie poradzić sobie z każdym problemem i zagadnieniem w firmie. Dlatego warto wspomóc pracowników w taki kreatywnym myśleniu, a doskonałym sposobem na to jest facylitacja graficzna. Jest pewna Pani, Pani Dorota Kostowska http://dorotakostowska.pl/myslenie-wizualne/, która jest facylitatorką z dużym doświadczeniem. Dzięki graficznemu przedstawianiu zagadnień potrafi pobudzić nawet najbardziej "ociężałych" pracowników do kreatywnego, wizualnego myślenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”