Wydajny pracownik

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
kubiaczka

Re: Wydajny pracownik

Post autor: kubiaczka » 05 lis 2015 19:23

fajnie, ze też myslicie o pracownikach. jakby nie patrzec, czesto w firmach dba sie o nich najmniej, a to blad. my statnio pojechalismy na duza integracje do Rzeszowa, w ogole fajny otel tam maja, Ferdynand sie nazywa, zaraz obok dworca, naprawde polecam. No ale generalnie to trzeba w takie rzeczy inwestowac, bo pracownik zadowolony wiecej pracuje! i lepiej!

KarmelowaKamila

Post autor: KarmelowaKamila » 10 lis 2015 15:26

To zdecydowanie prawda. U nas firmie jest jakieś playstation, ja co prawda nie gram, ale panowie i owszem, i widać gołym okiem, jak im to poprawia humor ; )

marylaa

Post autor: marylaa » 12 lis 2015 07:05

A korzystacie z usług sprzątaczek? Faktycznie opłaca się zatrudnić kogoś na stałe do porządków w biurze?

Freddy

Post autor: Freddy » 15 lis 2015 11:45

Wydajny pracownik to taki któremu mozna ładnie usprawnic pracę. Np mechanicy samochodowi- pewnie zdalna opieka serwisowa jaką oferuje ten program warsztat24.com bardzo im ułatwi pracę. Prócz tego oprogramowanie mozna dostosować do potrzeb firmy i zainteresować sie dodatkowymi rzeczami jakie program oferuje. Według mnie to program bardzo usprawniający pracę

trochezimno

Post autor: trochezimno » 16 gru 2015 16:17

To trochę podejście z drugiej strony, ale u nas stosuje się urządzenia do kontroli czasu pracy Unicard.

Kamkaa
Kontakt:

Post autor: Kamkaa » 21 gru 2015 15:05

Ważne jest żeby umieć się postawić na miejscu pracownika i zobaczyć jak my byśmy się zachowali... a nie mieć pretensje, a sami byśmy mogli czegoś nie ogarnąć. Nie ma co się denerwować na pracowników jeśli czasem się pomylą. Mylą się tylko Ci którzy nic nie robią.

golor
Kontakt:

Post autor: golor » 20 sty 2016 01:52

To zadbanie o jego potrzeby, zapewnienie świadczeń, ubezpieczania

mikowska

Post autor: mikowska » 26 sty 2016 21:02

Zadowolony pracownik to wydajny pracownik. Wydaje mi się, że na efektywność pracy składa się kilka czynników, po pierwsze adekwatne wynagrodzenie, po drugie atmosfera w pracy oraz możliwości rozwoju. To, dlatego warto inwestować w szkolenia biznesowe. Rozwój zawodowy to bardzo istotny element, który skutecznie motywuje do pracy, inaczej traci się zapał.

KasiaKasiunia

Post autor: KasiaKasiunia » 08 kwie 2016 09:31

dokładnie ludzie muszą czuc się docenieni by byli wydajni

Misia_00
Kontakt:

Post autor: Misia_00 » 22 kwie 2016 23:35

Też mam problem z pracownikami. Staram się bywać w biurze regularnie ale przy dziecku to nie zawsze jest możliwe.
Mam wrażenie że moi pracownicy całkowicie stracili zapał do pracy, mam własną firme reklamową w której kreatywność to podstawa a a oni zawalają na podstawach, na zwykłych tekstach. W ogóle nie potrafią szukać informacji żeby rozwiązać podstawowe problemy. Uczestniczyli w szkoleniach, dostali umowę o pracę po stażu, podwyżkę, już nie mam pomysłów jak z nimi współpracować.

Od kilku tygodni stosuje ciągłą kontrolę i pokazuje im podstawowe błędy, których nigdy nie powinni popełniać, jest to męczące dla mnie i zapewne stracą całkowitą ochotę do pracy, ale nie mogę sobie pozwolić na tak nieprofesjonalne podejście do pracy.

Moim zdaniem jeśli pracownikowi zależy na pracy to sam powinien zadbać o swój rozwój chociażby w części, zadbać o dobrą współpracę i angażować się w osiągnięciu zamierzonych celów dla firmy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”