Wydajny pracownik

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
Tessa

Re: Wydajny pracownik

Post autor: Tessa » 25 kwie 2016 21:53

Wydajny pracownik to nie ten, co dobrze zarabia.
Wydajny pracownik to ten, który jest doceniany i przede wszystkim widzi efekty swojej pracy i wie, że jego wysiłek nie jest marnowany.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 28 kwie 2016 18:47

Zatrudniając pracowników warto mieć dostęp do listy płac online. Z tego co widziałam na wfirma.pl/lista-plac-online jest dostępne specjalne oprogramowanie z możliwością testowania go przez 30 dni za darmo. Sam zastanawiam się nad skorzystaniem z niego, w końcu nie musiałabym się tak martwić o umowy, listę płac, rozliczenia za umowy i podatki.

Marta38

Post autor: Marta38 » 23 sie 2016 11:15

Tylko że jeśli dany zespół cały czas pracuje w zamkniętym gronie, to w pewnym momencie mogą przestać pojawiać się nowe pomysły. Wtedy warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanych facylitatorów http://facylitacja.com/facylitacja/co-t ... tacja.html bo to osoby, które mogą niesamowicie zwiększyć wydajność wszystkich pracowników. Każdy biznesmen ma świadomość, ile może dać takie działanie.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 30 sie 2016 11:03

Cały czas mam wrażenie, że w pracy nie jestem doceniany. Dlatego ostatnio z lekka się obijam, jakoś to nie wpływa na to ile dostaję. Więc chyba gratyfikacje finansowe jednak pozostają. Jeżeli ktoś dodatkowo zapłaci, jestem w stanie jeszcze raz tyle pracować.
Biznes

mamcia78
Kontakt:

Post autor: mamcia78 » 25 wrz 2016 01:32

Zgadzam się z moimi poprzedniczkami,odnośnie szkoleń oraz kursów. Ja mam firmę, która zajmuje się fotografią i właśnie myślę o dość szybkim szkoleniu moich pracownic w tym kierunku.Dobrze,że ktoś ostatnio polecił mi kurs, bo znalazłam wyjście z sytuacji.

dresia

Post autor: dresia » 02 paź 2016 21:20

Z własnych doświadczeń mogę śmiało przyznać, że im pracownik jest bardziej zmotywowany do pracy tym pracuje wydajniej. Z tymże motywowanie to proces, jednorazowa premia czy nagroda na zakończenie roku nie zadziałają. Wiele firm chwali sobie współpracę z sodexomotywacja.pl, opracowane przez nich systemy motywowania rzeczywiście dają realne korzyści. Druga istotna sprawa - im bardziej zgrany zespół i współpracownicy zwyczajnie się lubią i szanują między sobą - tym też lepiej i wydajniej im się pracuje.

Ayera

Post autor: Ayera » 24 paź 2016 10:32

Czasami o jakość własnego pracownika warto zadbać samodzielnie. Jeśli mamy do czynienia z pracą umysłową, może wprowadzić pewien element kontroli jego pracy? Pozwala nam to zwiększyć wydajność danej osoby i ograniczyć do minimum czynności rozpraszające.

kasia3535

Post autor: kasia3535 » 26 sty 2017 21:35

wydajny pracownik to taki który oprócz dobrego zarobku ma pakiet szkoleń i informacji na temat przepisów prawa pracy i bezpieczeństwa. Tylko szkoda że nie każdy pracodawca o tym wie. Dlatego musimy sami zadbać o swoją wiedzę czytając informacje.

Roberto

Post autor: Roberto » 29 kwie 2017 14:57

Te umowy śmieciowe raczej nie sprzyjają temu, żeby pracownik był wydajniejszy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”