Rozwój firmy

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
AgaEm

Re: Rozwój firmy

Post autor: AgaEm » 15 sty 2016 23:22

U mnie ogromnym krokiem do przodu w rozwoju firmy było wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie Comarch Optima. Do tego, żeby zaspokoić ciekawość anniee, pakiet aplikacji mobilnych na smartfona z Androidem Comarch ERP Mobile. Współpracuje z Optimą, umożliwia dostęp do danych i podejmowanie decyzji praktycznie w każdej sytuacji i miejscu. Całość wdrażał Infortes z Wrocławia. Ich usługi w tym względzie polecam, tak jak i same oprogramowanie Comarchu :thumbup:

Hokus

Post autor: Hokus » 20 sty 2016 14:32

Dokładnie :) Program CDN Optima to chyba jeden z najlepszych możliwych programów dla firmy :)

Bineska

Post autor: Bineska » 22 mar 2016 13:23

Zawsze w razie wątpliwości można korzystać z pomocy różnych osób, Ja przy wdrożeniu jakichkolwiek rozwiązań IT skorzystałam z pomocy kancelarii prawnej.

tomires

Post autor: tomires » 01 kwie 2016 08:29

Fakt, systemy zarządzania to dobra opcja. Bardzo usprawniają pracę w firmie.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 13 kwie 2016 13:12

Ja akurat w swojej firmie korzystam z oprogramowania firmy e-pcc.pl nie ukrywam, że bardzo on mi pomaga w sortowaniu wszystkich zamówień. Polecam wszystkim co prowadzą sklepy gwarantuje, że prowadzenie firmy stanie się bardziej przyjemniejsze i nie będziemy musieli tyle siedzieć w papierach.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 21 mar 2017 09:43

Dobrze jest poradzić się kogoś, w kilka osób zawsze łatwiej coś nowego wymyślić.

dana78

Post autor: dana78 » 27 kwie 2017 23:11

Rozwój firmy jest ważny, ale trzeba dobrze go rozwijać i próbować swoich sił. Jak sami tego nie umiemy, nie wiemy gdzie leży problem, to warto dać sobie pomóż. Widziałam fajną ofertę np. na https://www.sas.com/pl_pl/home.html . Firma SAS oferuje godne uwagi propozycje różnego rodzaju w oprogramowaniu, analityce dla wielu firm o różnej branży. Może ona Ci pomoże dojść do wyższego rozwoju firmy.

dynamical

Post autor: dynamical » 04 maja 2017 12:42

W każdej firmie potrzebna jest dobra platforma biznesowa, która pomaga w zarządzaniu firmą i poprawia komunikację między pracownikami. W mojej firmie jest system JIRA. Co to jest i jakie możliwości daje JIRA? Jak już wspomniałam jest to platforma biznesowa, a możliwości ma wiele. Jedną z funkcji jest program do DMS (pomaga w zarządzaniu dokumentacją firmową), a poza tym ma takie opcje jak: analiza przedwdrożeniowa, kartoteka pracowników i ewidencja zgłoszeń. Dla zainteresowanych zostawiam linka: http://jirasolutions.pl/o_jira/

Krakowianka

Post autor: Krakowianka » 23 maja 2017 23:10

Trzeba bez przerwy myśleć nad rozwojem firmy, bo konkurencja nie śpi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”