Portal o dietach i prawidłowym odżywianiu

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
Awatar użytkownika
adamina

Portal o dietach i prawidłowym odżywianiu

Postautor: adamina » 24 cze 2015 14:03

A więc tak, po 2 latach nieustannej pracy (ponad rok przygotowań i kolejny rok startu, czyli dalsze poprawki, zmiany etc.) mogę chyba wreszcie napisać, że nasz portal jest biznesem "stojącym pewnie na nogach". Może nie aż tak pewnie jakbym tego chciała, ale wydaje się, że najtrudniejsze chwile już za nami! :)

Serwis dietmap.pl to wspólne dziecko 4 osób, w tym mojej skromnej osoby. Jako dietetycy, staramy się na nim prezentować tylko najbardziej merytoryczne i sprawdzone informacje o skutecznych dietach, zdrowym odżywianiu i ogólnie o zdrowej koncepcji życia. Na portalu oferujemy dodatkowo możliwość zakupu indywidualnie dobranej diety odchudzające. Do wybory mamy już 6 rodzajów planów żywieniowych, między innymi dietę wygodną, zbilansowaną lub bezglutenową.

Mamy coraz więcej klientów i zbieramy naprawdę bardzo pozytywne opinie z rynku. Niezmierni miło jest słyszeć głosy aprobaty od zadowolonych użytkowników. Człowiek od razu wie, że jego praca nie poszła na marne. Zapraszam wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem zdrowego trybu życia. Podsyłam opis naszej nowej diety w ofercie - skuteczna dieta odchudzająca dietmap.

Pozdrawiam wszystkie BiznesMamy :)

sargall

Re: Portal o dietach i prawidłowym odżywianiu

Postautor: sargall » 21 lip 2015 13:09

Takich portali jest cała masa w sieci

Awatar użytkownika
Kinders44
Kontaktowanie:

Postautor: Kinders44 » 21 lip 2015 15:29

Dieta to nie wszystko, warto zadbać o to aby właściwie zadbać o swoje zdrowie wewnętrzne, musimy się badać, jeśli zrobimy porządne EKG, to z pewnością będziemy mogły powiedzieć, że wszystko z nami gra :)

fiwak

Postautor: fiwak » 02 gru 2015 14:37

Pełno jest takich aplikacji, kluczem do sukcesu jest reklama.

maya78

Postautor: maya78 » 01 sty 2016 16:56

ważna jest dieta, zdrowe odżywianie, bez odpowiedniego wspomagania naszego organizmu mozemy liczyc jedynie na choróbska. ja tak nie dbalam w zyciu i latam po fizjoterapeutach itp.

zuzia.gola

Postautor: zuzia.gola » 19 sty 2016 19:33

Żadna dieta bez ćwiczeń nie jest do końca dobra, bo cóż z tego, że schudniemy na chwile, a ciało będzie mało jędrne i niezbyt "apetyczne"? Sama jestem przekonana, że potrzebny jest sport, dieta skierowana na racjonalne, regularne i odpowiednio zbilansowane posiłki,nie głodówka i systematyczność. Nie ma efektów bez odpowiedniej suplementacji, a produkty niezbędne dla aktywnych są dostępne na nutrimania.pl i to często w atrakcyjnej cenie. Pod okiem trenera i z głową można wiele więcej osiągnąć z odzywkami i preparatami z nutrimanii.

Roberto

Postautor: Roberto » 22 mar 2017 10:16

Czasami już mnie te programy wkurzają. Za dużo jest tego wszędzie. Jak otwieram TV to tylko widzę programy kulinarne.

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”