Ubrania biznesowe dla kobiet

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
mama

Re: Ubrania biznesowe dla kobiet

Post autor: mama » 30 kwie 2017 19:53

Klasyczne ubrania kojarzą mi się z biznesowymi.

Lukrecja

Post autor: Lukrecja » 07 maja 2017 19:03

mama pisze:Klasyczne ubrania kojarzą mi się z biznesowymi.
Wiadomo, że raczej muszą być stonowane. Ubrania biznesowe to raczej klasyka.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 02 cze 2017 08:27

Jak najbardziej, prosta spódnica czy sukienka, a do tego żakiet lub marynarka, to zdecydowanie odpowiada za klasę. Na allani.pl widziałam wybór takich klasycznych ubrań:
Obrazek

Zdecydowanie wygląda to bardzo biznesowo.

Waleriana

Post autor: Waleriana » 07 cze 2017 18:59

Niezłe zestawienie, można się w czymś takim wybrać do pracy.

gagatka

Post autor: gagatka » 12 cze 2017 14:03

Moim zdaniem doskonale sprawdza się spódnica ołówkowa lub spodnie w kant i do tego bluzka lub koszula, a na nią marynarka. Ja sama często się tak ubieram. Najwięcej w mojej szafie bluzek wizytowych, bo w nich mi jest najwygodniej. Nie są aż tak oficjalne, jak koszule. Najczęściej wyszukuję ich za pośrednictwem Domodi.pl, ponieważ tam mam najwięcej marek w jednym miejscu. Ostatnio bardzo spodobała mi się taka bluzka wizytowa:

Obrazek

Co o niej myślicie? Na Domodi znajdziecie i inne modele. Idealne na spotkania biznesowe.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 13 cze 2017 12:21

Elegancka jest ta bluzka, choć mi się wydaję, że na biznesowe spotkania koszulka powinna mieć jednak rękawki. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłyby garsonki i kostiumy, które możecie znaleźć tu: modbis.pl/pol_m_Kostiumy-i-garsonki-damskie-162.html . Propozycja ze zdjęcia jest bardzo neutralna, będzie pasować na różne okazje.

Obrazek

garsonka

Post autor: garsonka » 14 cze 2017 14:20

Bardzo ładny ten kostium. A czy zanim kupisz określoną stylizację, to szukasz wcześniej jakiś porad w zakresie mody? Ja często zaglądam do różnorodnych poradników, dzięki którym wiem jak dobierać ubrania adekwatnie do mojej figury, typu urody mając na względzie najbardziej aktualne trendy. W poszukiwaniu odpowiedniej sukienki do pracy, posiłkowałam się poradami znalezionymi na eu-eu.eu, skąd dowiedziałam się o bardzo ciekawym fasonie sukienki, który idealnie pasuje do pracy czy na biznesowe spotkania. Jest bardzo elegancka i pełna gracji.

Niun

Post autor: Niun » 25 sie 2017 08:14

Mi osobiście nie podobają się takie kostiumy. Moim zdaniem wystarczy zwykła biała bluzka i jakaś spódnica ołówkowa.

tereska

Post autor: tereska » 02 wrz 2017 22:31

Biznesowe ubrania powinny być przede wszystkim eleganckie :) Dla mnie podstawą są eleganckie spodnie damskie, do tego szpilki lub obcasy, ładna koszula lub bluzka i marynarka i jest git!

olga83

Post autor: olga83 » 14 wrz 2017 09:46

Zwłaszcza prowadząc biznes warto stawiać na markowe ubrania. Nie ma co ukrywać, że odzież takich marek jak np. Karl Lagerfeld, Ermanno Ermanno Scervino, Hudson Jeans czy Eleven Elfs jest wyjątkowej jakości i rzuca się w oczy. Co marka to marka. Teraz coraz łatwiej takie ubrania kupić. Jest w sieci sklep Mia&Charlie - o tu https://miaandcharlie.com/, gdzie można taką odzież marek premium bez problemu kupić. Warto w siebie zainwestować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”