Ubrania biznesowe dla kobiet

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
Elizka001

Re: Ubrania biznesowe dla kobiet

Post autor: Elizka001 » 15 wrz 2017 09:48

Moim zdaniem, w każdej szafie kobieta powinna mieć zestaw kilku prostych koszul z krótkim jak i długim rękawem. Spódnica ołówkowa jest niezbędna, jak i również posiadanie eleganckich spodni w kant. Garsonki i kostiumy kojarzą mi się trochę ze starszą panią, ale na szczęście na rynku jest coraz więcej ładnie skrojonych kostiumów biznesowych, w których wygląda się bardzo elegancko. Jest wiele sukienek, w których można wyglądać profesjonalnie.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 22 wrz 2017 10:01

Myślę, że podstawą jest marynarka. Ona pasuje do wszystkiego. Do tego jakieś fajne spodnie z materiału. One wcale nie muszą być jakieś mega drogie. Skomponowanie takiego zestawu do pracy to nie jest żadna filozofia :)

klaudyna

Post autor: klaudyna » 24 wrz 2017 13:25

Kobiecie tak na prawdę wystarczy koszula elegancka i spódnica i to wystarczy, aby wyglądała dobrze :P

mamaja

Post autor: mamaja » 20 lis 2017 12:39

To że ubiór ma być biznesowy nie znaczy że ma być nudny czy niedopasowany. Obecnie mamy dostępny duży wybór bluzek , spódnic czy spodni dzięki którym będziemy eleganckie. Właśnie takie modne bluzki znajdziecie na www.

emanuela

Post autor: emanuela » 22 lis 2017 20:35

Teraz robi się coraz chłodniej i na sukienkę czy żakiet trzeba założyć coś cieplejszego. Na przykład na https://yups.pl/kurtki-zimowe-2 znalazłam modne kurtki, które powinny sprawdzić się w każdej okazji. Wybór modeli jest ogromny, a dodatkowym plusem jest, to że całe zakupy możemy zrobić bez wychodzenia z domu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”