Ubrania biznesowe dla kobiet

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
mama

Re: Ubrania biznesowe dla kobiet

Post autor: mama » 30 kwie 2017 19:53

Klasyczne ubrania kojarzą mi się z biznesowymi.

Lukrecja

Post autor: Lukrecja » 07 maja 2017 19:03

mama pisze:Klasyczne ubrania kojarzą mi się z biznesowymi.
Wiadomo, że raczej muszą być stonowane. Ubrania biznesowe to raczej klasyka.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 02 cze 2017 08:27

Jak najbardziej, prosta spódnica czy sukienka, a do tego żakiet lub marynarka, to zdecydowanie odpowiada za klasę. Na allani.pl widziałam wybór takich klasycznych ubrań:
Obrazek

Zdecydowanie wygląda to bardzo biznesowo.

Waleriana

Post autor: Waleriana » 07 cze 2017 18:59

Niezłe zestawienie, można się w czymś takim wybrać do pracy.

gagatka

Post autor: gagatka » 12 cze 2017 14:03

Moim zdaniem doskonale sprawdza się spódnica ołówkowa lub spodnie w kant i do tego bluzka lub koszula, a na nią marynarka. Ja sama często się tak ubieram. Najwięcej w mojej szafie bluzek wizytowych, bo w nich mi jest najwygodniej. Nie są aż tak oficjalne, jak koszule. Najczęściej wyszukuję ich za pośrednictwem Domodi.pl, ponieważ tam mam najwięcej marek w jednym miejscu. Ostatnio bardzo spodobała mi się taka bluzka wizytowa:

Obrazek

Co o niej myślicie? Na Domodi znajdziecie i inne modele. Idealne na spotkania biznesowe.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 13 cze 2017 12:21

Elegancka jest ta bluzka, choć mi się wydaję, że na biznesowe spotkania koszulka powinna mieć jednak rękawki. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłyby garsonki i kostiumy, które możecie znaleźć tu: modbis.pl/pol_m_Kostiumy-i-garsonki-damskie-162.html . Propozycja ze zdjęcia jest bardzo neutralna, będzie pasować na różne okazje.

Obrazek

garsonka

Post autor: garsonka » 14 cze 2017 14:20

Bardzo ładny ten kostium. A czy zanim kupisz określoną stylizację, to szukasz wcześniej jakiś porad w zakresie mody? Ja często zaglądam do różnorodnych poradników, dzięki którym wiem jak dobierać ubrania adekwatnie do mojej figury, typu urody mając na względzie najbardziej aktualne trendy. W poszukiwaniu odpowiedniej sukienki do pracy, posiłkowałam się poradami znalezionymi na eu-eu.eu, skąd dowiedziałam się o bardzo ciekawym fasonie sukienki, który idealnie pasuje do pracy czy na biznesowe spotkania. Jest bardzo elegancka i pełna gracji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”