Ubrania biznesowe dla kobiet

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
Biznestata

Ubrania biznesowe dla kobiet

Post autor: Biznestata » 01 wrz 2015 13:07

Kobiety chcą w pracy wyglądać profesjonalnie i dlatego ubrania biznesowe dla kobiet to nieodłączny atrybut. Każda kobieta prowadząca swój biznes powinna zwracać uwagę na to, w co jest ubrana i jak się prezentuje. Wszystko powinno być szyte na miarę a i dodatki powinny być jak najwyższej jakości. Czasami warto zwrócić się do specjalistów w tej branży po to, aby nasz image nie ucierpiał i abyśmy były prawdziwymi biznes mamami. Jedną z takich firm, które specjalizują się w tym temacie jest firma Miler Bespoke Tailoring http://milerszyje.pl/garnitur-damski-mi ... oring.html, mająca swoją pracownię w Poznaniu. Napiszcie co o tym sądzicie, czy ubrania biznesowe dla kobiet mają duże znaczenie w prowadzeniu biznesu.
Załączniki
learning język angielski.jpg
learning język angielski.jpg (64.32 KiB) Przejrzano 339 razy
Biznes

Grazyna88

Re: Ubrania biznesowe dla kobiet

Post autor: Grazyna88 » 09 wrz 2015 10:45

Myślę o założeniu sklepu z markową odzieżą outlet. Chcę, żeby w moim sklepie był także dział ubrań biznesowych. Szukam hurtowni, w której będę mogła zaopatrzyć swój sklep i która miałaby dużą ofertę ubrań. Znacie może taką? Jedyną jaka znalazłam jest stock-hurt.com. Znacie ja?

hannaa89
Kontakt:

Post autor: hannaa89 » 26 paź 2015 13:36

Ja do pracy kupiłam sobie ostatnio taki strój (wersję w kolorze czarnym), dość wygodny i dobrej jakości (bawełniany), prosty i elegancki, moim zdaniem świetnie nadaje się do pracy.

erykk

Post autor: erykk » 02 lis 2015 11:29

Czy ja wiem, czy wszystko musi być szyte na miarę? Dobrej krawcowej to teraz ze świecą szukać. Lepiej poszukać w sklepach z odzieżą tego typu, jest ich całe mnóstwo.

jadzia

Post autor: jadzia » 17 lis 2015 19:48

Elegancki wygląd w kancelarii to podstawa, najważniejsze są buty, torebka i dobrze skrojona sukienka lub garsonka. Mamy w Polsce dużo świetnych projektantów i producentów ubrań, więc warto kupować u nas i wspierać polskich przedsiębiorców.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 02 gru 2015 08:02

Bardzo mi się podobają sukienki z tego sklepu, aczkolwiek nie nazwałabym większości z nich biznesowymi. Raczej są na randkę czy wieczorne wyjście. Sprawdź może 5 pomysłów na strój do pracy, ja z tego artykułu zaczerpnęłam kilka inspiracji. I pamiętaj, że w tym sezonie bardzo modne są skórzane spódnice w połączeniu ze zwiewnymi koszulami.

gagatka

Post autor: gagatka » 05 sty 2016 12:34

Moim zdaniem najlepiej na spotkania biznesowe nadają się sukienki koktajlowe. Ja stawiam zazwyczaj na granatowe, szare lub beżowe.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 07 sty 2016 10:33

Biznesowe to nie zawsze strasznie eleganckie i na sztywno ubrania. A, także ładne sukienki, odpowiednie dżinsy i biała lub kolorowa koszula. Wiele takich ubrań w niskich cenach kupicie na wyprzedaży w ZOiO, mają naprawdę fajne okazje, sama zainteresowała się kilkoma. Zwłaszcza, że od 50zł mają wysyłkę gratis.

clara88

Post autor: clara88 » 07 sty 2016 11:25

Myślę, że taka tunika idealnie nadaję się do pracy.. czy nawet na spotkanie biznesowe

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 25 sty 2016 11:51

Stawiacie na ubrania klasyczne do pracy, czy szukacie raczej ciekawych i nieprzeciętnych ich zamienników?
Ja zawsze starałam się bawić modą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”