Szkolenia w pracy

… czyli te, które się udały i dobrze Wam idą.
Klejsoon24
Kontaktowanie:

Re: Szkolenia w pracy

Postautor: Klejsoon24 » 02 maja 2016 12:31

Byłem na kilku takich szkoleniach i nie warto. Lepiej dać pracownikowi premię w postaci wartości takiego kursu. Bardziej się ucieszy, a jego wiedza zostanie na tym samym poziomie. :D

Kawah

Postautor: Kawah » 20 maja 2016 09:56

fajnie jakby u mnie w fimie takie szkolenia były ;) to jest super sprawa, mimo że niektórzy się krzywią jak usłyszą szkolenie ja się bardzo cieszę - to dodatkowe umiejętności które mogą nam się przydać w życiu.

Awatar użytkownika
green

Postautor: green » 20 maja 2016 11:02

Dla samego siebie warto zrobić sobie swoje indywidualne szkolenie i nauczyć się jak się wyluzować po pracy.
Wbrew pozorom nie jest to łatwa sprawa - są na to sposoby o których poniżej:
http://poradnikpracownika.pl/-jak-sie-wyluzowac-sprawdz-jak-odetchnac-po-pracy
Te i inne porady dla pracowników znajdziecie w tym serwisie.

ewelina546

Postautor: ewelina546 » 01 cze 2016 23:06

Byłam kiedyś na takim szkoleniu coachingowym i przyznam, że bardzo mnie wciągnął temat. Może macie doświadczenie i powymieniamy się uwagami, spostrzeżeniami, problemami?

Awatar użytkownika
anniee

Postautor: anniee » 09 cze 2016 12:35

Niestety, pracodawcy często nie zapewniają nam odpowiednich szkoleń oraz kursów ale możemy je szukać na własną rękę. W 2015 roku otworzono Rejestr Usług Rozwojowych, znajdziecie tam oferty podmiotów które organizują ciekawe szkolenia które na pewno się przydadzą na rynku pracy. Poczytajcie sobie więcej na ten temat http://www.szkolenia.innpuls.pl/aktualnosci/art,77,rejestr-uslug-rozwojowych-rur.html

Wiewiórka

Postautor: Wiewiórka » 16 lip 2016 14:46

Szkolenia w pracy są bardzo ważne, ponieważ w dużej mierze odpowiadają za utrzymanie pracowników na jak najwyższym poziomie. Wszystko ciągle się zmienia, a nowa wiedza nie przychodzi znikąd. Żeby dostosować się do zmian na rynku szkolenia są istotne.

mamcia78
Kontaktowanie:

Postautor: mamcia78 » 25 wrz 2016 01:46

Szkolenia w pracy moim zdaniem są bardzo przydatne. Jeśli pracodawca nie inwestuje w rozwój pracowników, to firma stoi w miejscu. Ponieważ to pracownicy w dużej mierze zapracowują na sukces firmy. Dlatego trzeba im dać odpowiednie narzędzia i możliwości. Nam ostatnio szef zorganizował udział w szkoleniach. Ucieszyłam się, bo wiedza i wskazówki zdobyte na takim szkoleniu, mogą ułatwić mi kontakty z klientami i kontrahentami.

judwiczewk
Kontaktowanie:

Postautor: judwiczewk » 29 wrz 2016 23:30

Dokładnie, poleciliście niezłe szkolenia. Ja ostatnimi czasy byłem na jednym szkoleniu, właśnie z firmy Conversion z Warszawy i muszę osobiście powiedzieć że rewelacyjnie je prowadzą, świetna firma !

ziuta82

Postautor: ziuta82 » 22 paź 2016 11:00

Szkolenia w każdej branży są bardzo ważne. Ostatnio trafiłam w sieci na szkolenia fryzjerskie w Akademii Gnatyshyn w Warszawie. To bardzo istotne, aby regularnie rozwijać się jako fryzjer-stylista. Żeby mieć klientów trzeba przede wszystkim znać trendy :) Znajdziecie u nich ogromny wybór najróżniejszych szkoleń fryzjerskich, nawet szkolenia dla osób zupełnie początkujących, którzy dopiero chcą zacząć przygodę z fryzjerstwem. To ciekawe i jeśli lubicie takie szkolenia - warto się zainteresować nimi.

kasia3535

Postautor: kasia3535 » 26 sty 2017 21:54

szkolenia zawsze są potrzebne by podnosić swoje kwalifikacje tylko szkoda że pracodawca nie wyśle nas na szkolenie z praw pracowniczych. Takie umiejętności musimy nabywać na własną rękę.

Wróć do „Stojące pewnie na nogach”