Wypalenie w pracy

… czyli te, które okazały się porażką, ale dały Wam cenne lekcje na przyszłość. Lekcje o których chętnie poczytamy.
opiekunka

Wypalenie w pracy

Post autor: opiekunka » 11 cze 2017 17:55

Czasami mamy już dość pracy, coś takiego nazywa się wypaleniem w pracy. Może warto zmienić zajęcie, poszukać nowego zawodu, przekwalifikować się. Pracuję już kilka ładnych lat jako opiekunka i czasami mam dość tego wszystkiego, chyba coś takiego mam, może czas na zmiany, tylko co można robić, jak nie się już tak młodym?

Roberto

Re: Wypalenie w pracy

Post autor: Roberto » 12 cze 2017 13:53

Ognia trzeba i trochę do pieca dołożyć. Wypala się, czas najwyższy na zmiany.

Benedykta

Post autor: Benedykta » 24 cze 2017 19:30

Każdy chyba z nas to przeżywał i twierdził, że ma dość tej pracy. Czasami trzeba trochę odpocząć, zająć się czymś innym. Praca rzeczywiście potrafi zmęczyć, także psychicznie.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 30 cze 2017 07:47

Tylko problem jest w tym, że człowiek już pomału za stary na przekwalifikowanie. Lata lecą, a uczyć się już nie chce.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 08 lip 2017 11:38

Niestety wypalenie w pracy zdarza się bardzo często, co wiem z własnego doświadczenia. Dlatego też na pewno warto poszukać takiego stanowiska, które będzie dawało nam nie tylko ogromną satysfakcję, ale przede wszystkim będziemy mieli szansę na pracę w miłej atmosferze. Na pewno warto tutaj wziąć pod uwagę zatrudnienie w Grupie Most Wanted. Firma ta działa na naszym rynku już od 18 lat i co najważniejsze, bardzo ceni sobie swoich pracowników. Oczywiście wymaga się tutaj wyników, ale moim zdaniem jest to bardzo motywujące, a jednocześnie pozwala na rozwijanie się.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 08 lip 2017 18:13

Kilka razy już zmieniałem zajęcie i mam nadzieję, że kilka razy jeszcze zmienię. Dzięki temu nie znam co to wypalenie w pracy, ciągle są nowe rzeczy i nowe wyzwania.
Biznes

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wywrotki”