Nowoczesny projekt domu

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
Tymoteusz1

Re: Nowoczesny projekt domu

Post autor: Tymoteusz1 » 12 paź 2017 08:55

Przy czym teraz wszystko poszło znacznie do przodu jeśli chodzi o architekturę i coraz bardziej popularne stają się domy z drewna Mawit. Jeśli jeszcze nie zaczęliście budowy, to na pewno powinniście pomyśleć o postawieniu właśnie takiej konstrukcji. Mi bardzo przypadło to do gustu i sam zastanawiam się nad taką budową.

Azamag

Post autor: Azamag » 14 paź 2017 21:21

Nowoczesny dom może mieć też formę tradycyjną. W każdym razie jeżeli chodzi o technologię budowy. Znajomi mają taki dom, nowoczesny w każdym calu, a zbudowany w technologi domu ryglowego. Nie jest to raczej nowoczesne rozwiązanie, ale takie połączenie jest niesamowite. Konstrukcja ryglowa pozwala na wstawienie dużych przeszkleń, co wpływa na pomieszczenia. Jest jasno i przestronnie. Do tego niesamowity kominek, którego nie da się opisać. Sami zobaczcie:
Obrazek
Nie wiem kto robił projekt ale sam dom stawiała im firma z Mazur - Natur Eko Dom. Wykonanie pierwsza klasa. Każdy szczegół dopracowany, co przy takich wnętrzach i takim stylu to właściwie konieczność. Oni są fanami minimalizmu, więc to co widać we wnętrzach to belki konstrukcyjne. Cudo.

rafek34

Post autor: rafek34 » 23 paź 2017 23:31

Chyba bardziej nowoczesnych ja u nich ecoreadyhouse.com to już nie znajdziesz. Piękne domy i cudownie zaprojektowane. Myślę że warto rozważyć wszystkie propozycje na rynku, zanim się ostatecznie zdecyduje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”