sukces - dzięki czemu?

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
Awatar użytkownika
agrawa
Kontakt:

sukces - dzięki czemu?

Post autor: agrawa » 27 lip 2011 18:38

Dziewczyny bardzo Wam gratuluję wszelkich sukcesów jakie odnosicie w życiu. I tych zawodowych i tych domowych (które czasami okazują się trudniejsze).
Jednak mam pytanie - skoro odniosłyście sukces, pochwalcie się na jakiej płaszczyźnie działacie. Nie chodzi mi o zdradzanie całego know how, ale chociaż jaki rodzaj biznesu prowadzicie.

Podpowiedzcie innym mamom w jakiej branży można zarobić.

zwala

Re: sukces - dzięki czemu?

Post autor: zwala » 12 paź 2011 19:43

Witam serdecznie,

W chwili obecnej jestem studentką ostatniego roku studiów.
Poszukuję do badań bardzo bardzo określonej grupy badawczej, do której należą KOBIETY z wyższym wykształceniem po 35 roku życia.

Ankieta dotyczy KARIERY ZAWODOWEJ KOBIET.

Bardzo proszę o pomoc.

https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... SGFJSlE6MQ

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 29 paź 2011 17:18

agrawa pisze:Dziewczyny bardzo Wam gratuluję wszelkich sukcesów jakie odnosicie w życiu. I tych zawodowych i tych domowych (które czasami okazują się trudniejsze).
Jednak mam pytanie - skoro odniosłyście sukces, pochwalcie się na jakiej płaszczyźnie działacie. Nie chodzi mi o zdradzanie całego know how, ale chociaż jaki rodzaj biznesu prowadzicie.

W większości przypadków pod każdym naszym wpisem jest link/linki do naszego biznesu.
Wystarczy wybrać dowolne posty i pootwierać sobie nasze strony.

alicja

Post autor: alicja » 28 sie 2012 22:47

agrawa pisze:Dziewczyny bardzo Wam gratuluję wszelkich sukcesów jakie odnosicie w życiu. I tych zawodowych i tych domowych (które czasami okazują się trudniejsze).

Pytanie bardzo ogólne. Ja sobie bardzo dobrze radzę w branży odzieżowej, zaczynałam od importu z Azji. Choć słyszałam, że sporo firm zbankrutowało. Nikt nie da gotowego pomysłu na rozpoczęcie biznesu i jego prowadzenie. Najważniejszy na początek jest pomysł i wiara w sukces :) mnie się udało. Miałam po drodze dużo szczęścia, trafiałam na odpowiednich kontrahentów i stosunkowo szybko zarobiłam pierwsze pieniądze, które już potem łatwo było pomnażać. Najgorsze są początki i nie można się zrażać. A gdy firma się rozrasta to już trzeba tylko mądrze zarządzać. Ja np. korzystam z firm outsourcingowych w zakresie doradztwa (np. taka usługa jak consulting). W ten sposób można sporo zaoszczędzić i zoptymalizować pewne procesy w firmie. Zaczynałam z mężem i naprawdę ciężko pracowaliśmy na początku, ale to się opłaciło. Dziś stać nas na zatrudnianie ludzi, choć nie ma nie wiadomo jakich bogactw.

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 12 gru 2012 14:03

Moja nauczycielka od matematyki zawsze powtarzała że sukces to w 60% praca, 20% szczęście, 20% inne czynniki czyli samą pracą można osiągnąć sukces.

asiek
Kontakt:

Post autor: asiek » 27 sty 2013 17:40

Bo to jest święta racja, sukces głównie zależy od ciężkiej pracy. Statystycznie szczęścia mamy wszyscy tyle samo.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 28 sty 2013 11:36

Wydaje mi się że sukces można osiągnąć tylko w jeden sposób - ciężką pracą.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 27 lis 2013 11:41

Sukces można osiągnąć nie tylko ciężką pracą. Ale musimy również być wypoczęte i zrelaksowane. Dlatego raz w tygodniu chodzę do salonu kosmetycznego.

natalia.k

Post autor: natalia.k » 29 lis 2013 15:17

kreatynka pisze:Sukces można osiągnąć nie tylko ciężką pracą. Ale musimy również być wypoczęte i zrelaksowane. Dlatego raz w tygodniu chodzę do salonu kosmetycznego.
To prawda. Ja z kolei odprężam się i relaksuję od chwili, kiedy odpuściłam sobie samodzielne załatwianie formalności i moimi finansami zajęła się księgowość :) Mam dzięki temu kilkanaście godzin dla siebie w tygodniu! :)

nales

Post autor: nales » 28 gru 2013 15:58

Najgorsze jest to, że w dzisiejszych czasach trzeba wybierać. Albo rodzina albo kariera.. I tu jest problem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”