sukces - dzięki czemu?

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
mam887

Re: sukces - dzięki czemu?

Post autor: mam887 » 15 cze 2016 23:19

Ciężka praca i trochę szczęścia - to jest recepta.

dnowaczek878

Post autor: dnowaczek878 » 20 cze 2016 18:35

Warto się kształcić. Ja zamiast studiów wybrałam szkoły policealne ecollege.pl.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 05 lip 2016 08:42

Może warto wprowadzić programy lojalnościowe i motywacyjne http://www.motivationdirect.pl/oferta/p ... tywacyjne/ aby zachęcić potencjalnego klienta do zakupu? Wydaje mi się, że jest to dosyć opłacalna forma reklamy i bardzo skuteczna. Jest spora szansa, że klient do nas wróci.

magoszkaTTR
Kontakt:

Post autor: magoszkaTTR » 06 lip 2016 12:56

Dla mnie doskonała okazała się psychoterapia, praca z cudowną terapeutką (ze szkoły Gestaltu), naprawdę niesamowite, jak wiele można w samej sobie odkryć potencjału i sposobów, by się rozwijać. Jest ciągle takie przekonanie że terapia to dla ludzi jakoś nieradzących sobie w życiu - a tu można odkryć jak się rozwijać, jak rozwijać swoją osobowość i wykorzystywać swoje mocne strony w pracy czy życiu prywatnym.

aga77

Post autor: aga77 » 08 wrz 2016 21:33

Sukces można osiągnąć tylko wtedy, gdy będziemy mieli dużą liczbę klientów. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na komunikację. Jest ona bardzo istotna. Tutaj http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/ ... z_klientem jest bardzo ciekawy artykuł dotyczący relacji z klientami. Warto się z nim zapoznać.

dynamical

Post autor: dynamical » 14 wrz 2016 10:52

Dla mnie przełomem okazał się dobry kontakt z klientem. Zainwestowaliśmy w taki fajny program do obsługi klienta. Jak dla mnie sprawdza się bardzo dobrze, a rzeczywiście przez to jesteśmy w stanie załatwić o wiele więcej spraw w tym samym czasie. Nie sądziłam, że dobra komunikacja jest tak ważna. Jeśli klient poczuje sie doceniony z całą pewnością z każdym kolejnym zakupem będzie zostawiał w kasie coraz więcej pieniędzy...

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 29 wrz 2016 19:45

Nie ma recepty na sukces.Składa się na niego wiele czynników, głównie tych tkwiących w nas samych. Czasami bardzo pomagają szkolenia,kursy i wykłady z psychologii sukcesu. Może ktoś uczestniczył i potwierdzi, jak duże ma to znaczenie? Czytałam sporo na ten temat i zwykle przewija się w treściach wypowiedzi nazwisko Wandy Wegener. Nie iem, czy znacie? Sama przeszła bardzo wiele, otarła się o śmierć by teraz być autorytetem w swojej dziedzinie niemal na całym świecie, a na pewno w Europie. Na http://www.akademiawandywegener.com/ można poczytać o niej, metodach pracy i znaleźć tez referencje i opinie tych, którym dzięki niej żyje się lepiej.

margo903

Post autor: margo903 » 03 paź 2016 22:07

Czytałam na temat szkoleń i wyników, jakie można dzięki nim uzyskać. Wanda Wegener t faktycznie znana osoba w branży. Mozna znaleźć na jej temat różne opinie, choć sama zaciekawiona nimi (i dobrymi i mniej pochlebnymi) poszukałam i mam swoje zdanie. Jeśli tylko będzie potrzeba i okazja, zapewne wybiorę się na jedno z nich osobiście.

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 11 paź 2016 19:24

Duże znaczenie ma właściwe podejście do samego siebie. Można tego sie nauczyć, ale pod wodzą dobrych trenerów. Zerknij na szkolenia Wandy Wegener o której tu pisano. Ja polecam jej książkę „Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia”. Wiele podpowiedzi przyda się również w biznesie.

kewlar

Post autor: kewlar » 19 paź 2016 20:15

W Akademii Wandy Wegener można wiele się nauczyć, głównie jeśli dotyczy to sfery poznawczej, ale także pracy i kontaktów międzyludzkich. Wystarczy poczytać na temat metod tej kobiety, jej osiągnięć - sporo tego w sieci. Sama nie miałam okazji, ale z chęcią się zgłoszę na kolejne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”