sukces - dzięki czemu?

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
JustysWaj
Kontakt:

Re: sukces - dzięki czemu?

Post autor: JustysWaj » 20 sty 2016 23:09

Dzięki ciężkiej pracy. Bez niej nikt nie osiągnie sukcesu, nawet jeśli ma dużo pieniędzy i wpływowych znajomych.

astani

Post autor: astani » 25 sty 2016 12:21

Ciekawy temat. Też mi się wydaje, że głównie dzięki pracy można osiągnąc sukces, ale liczą sie tez predyspozycje i żyłka do prowadzenia biznesu.

MariaWolek

Post autor: MariaWolek » 26 sty 2016 11:14

Założyłam 2 lata temu małe prywatne wydawnictwo i wydaję w nim książki przyjaciół oraz swoje. Pisarką zostałam dzięki pracy nad warsztatem, wielu godzinom czytania książek i rozmowom z ludźmi.

bogusia198501

Post autor: bogusia198501 » 31 sty 2016 11:55

Mark Zuckerberg twierdzi, że sukcesem jest nie zaprzątać sobie głowy najprostszymi sprawami tj kolor koszulek. Zauważcie, że chodzi zawsze w tym samym. Osobiście nie widziałabym siebie w 1 kiecce :P

kasja80
Kontakt:

Post autor: kasja80 » 01 lut 2016 14:22

Sukces to głównie praca i szczęście. Jeśli jeden projekt się nie uda, pomysł, rzuć i próbuj innego. Ja właśnie metodą prób i błędów od lat dorabiam zdalnie do budżetu, raz jest więcej raz mniej, ale jeszcze nie spoczęłam na laurach... Czasy mamy trudne i tylko samozaparcie może nas do czegoś doprowadzić. Powodzenia mamusie!

agrafka13

Post autor: agrafka13 » 01 lut 2016 21:38

Na sukces składa się wiele czynników ale na pewno jest to pracowitość i determinacja. Warto także się szkolić i uczyć od najlepszych. Cały czas się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. Teraz 15 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się konferencja na temat psychologii przywództwa która poprowadzi Mateusz Grzesiak grzesiakwkatowicach.pl . Jeden z najlepszych mówców i trenerów w Polsce. Tego nie można przegapić. Na takich prestiżowych wydarzeniach warto się pojawiać i czerpać wiedzę od najlepszych.

LenaLena
Kontakt:

Post autor: LenaLena » 01 lut 2016 23:42

Sukces zawodowy - pożądany przez wszystkich, dostępny dla nielicznych.
Czasem czekamy na sukces zawodowy, jak na księcia z bajki. Z jednej strony wierzymy, że jest on w naszym zasięgu możliwości, a z drugiej strony oddajemy na zewnątrz odpowiedzialność za naszą karierę zawodową. A zamiast na niego czekać, powinniśmy dokładnie przemyśleć kim jest ten książę ...nasz niedościgniony ideał - sukces zawodowy. Powinniśmy sobie odpowiedzieć na szereg pytań związanych z nasza karierą zawodową, żeby dobrze zdiagnozować, co tak naprawdę chcemy osiągnąć. Ludzi sukcesu jest przecież wielu, ale dla każdego sukces oznacza co innego. Znalazłam w internecie bardzo proste ćwiczenie coachingowe, które pozwala zastanowić się nad najważniejszymi elementami naszej kariery zawodowej http://www.be-master.pl/jak-osiagnac-suckes-zawodowy. Niektóre pytania być może wydają się proste, a niektóre niepotrzebne... ale prawda jest taka, że aby osiągnąć spełnienie zawodowe musimy odkryć najpierw nasze wartości i oczekiwania. Czasem jesteśmy tak zabiegani, że zapominamy o najprostszych i najbardziej oczywistych rzeczach. Także mam nadzieję, że chwilka refleksji dobrze wszystkim zrobi.
BE MASTER. BE YOURSELF.
be-master.pl

Alat
Kontakt:

Post autor: Alat » 09 lut 2016 11:16

Mnóstwo książek przeczytanych, odbytych szkoleń i ciągła edukacja. Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją. Dzięki temu mogę stale rozwijać swój biznes mimo dwójki małych dzieci :-)

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 09 lut 2016 16:06

agrafka13 masz racje, przejrzałam na FB profil Mateusza Grzesiaka i zapowiedź konferencji - warto wziąć w niej udział, tym bardziej, że na tak prestiżowe wydarzenia przyjdzie nam pewnie długo poczekać. Okazja, bo z tego, co czytam, to do 20 lutego ceny biletów są niższe? Tego typu spotkania nie tylko pozwalają poznać swoje błędy, ale i pokazać, że odnosząc sukces w każdej sferze życia osiągniesz coś w biznesie. Warto posłuchać i zastanowić się nad tym.

komalia

Post autor: komalia » 10 lut 2016 12:45

Wydaje mi się, że najważniejsza w gruncie rzeczy jest długa i ciężka praca nad sobą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”