Pomoc w pracy magisterskiej

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
zazdroska

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

Post autor: zazdroska » 01 cze 2015 12:06

Proszę bardzo, mam nadzieję że pomogłam.

edyta126p

Post autor: edyta126p » 23 gru 2015 09:19

Ja sądzę, że jak już pisać pracę to lepiej samemu, a wspierać się jedynie jak ciężko idzie pomocą z zewnątrz. zlecenie napisania pracy komuś może zaowocować tym, że nie będziemy mieli o niej pojęcia przy obronie. A gdyby tak skorzystać z informacji zamieszczanych na blogach takich jak ten http://iprace.blogspot.com/ na pewno by było później łatwiej pisać. Są tam przydatne informacje np: jak znaleźć bibliografię itp. warto spróbować własnych sił. Zawsze też można poprosić kogoś o pomoc i wspólnie napisać.

MatkaBolka89

Post autor: MatkaBolka89 » 23 gru 2015 13:59

Martuszka88 pisze:Zdobycie tytułu naukowego, jakim jest magister nie należy do najprostszych czynności, myślę, że skorzystanie z pomocy w celu osiągnięcia tego celu nie jest niczym złym :)
Chyba sobie żartujesz?? Chciałabyś żeby taki dentysta leczył Twoje zęby, a pediatra dzieci? Żeby farmaceuta wypisywał leki na podstawie ściągi z neta a niedouk nauczyciel uczył w szkole??
Nie każdy musi mieć magistra, jak nie umiesz go napisać i obronić to nie musisz - po co oszukiwać siebie i innych??

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 15 mar 2016 12:00

Kochana, to miała być ironia. Oczywiście masz stuprocentową rację. Na forum trudno wskazać, że nie mówi się serio, taka wada komunikacji czysto werbalnej...

thunder

Post autor: thunder » 25 mar 2016 14:53

Czasem zastanawiam się nad tym czy obecnie ludziom opłaca się studiować. Sama po skończeniu uczelni miałam problemy ze znalezieniem pracy. Ostatnio przeczytałam artykuł, który pokazał mi, że studiowanie i dalsze kształcenie ma sens. Warto poczekać na swoją kolej w życiu i dać sobie szansę na to, by kiedyś odnaleźć się w zawodzie.

jagodaJ

Post autor: jagodaJ » 19 lip 2016 09:42

Ja również korzystałam z tego rodzaju pomocy pisanie.co/kujawsko-pomorskie/bydgoszcz - ludzie z tego serwisu mają bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Udzielają bardzo trafnych porad :)

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 19 lip 2017 12:01

Pisanie pracy za kogoś to moim zdaniem trochę przesada ale można pomóc sobie w inny sposób. Zachęcam jednak do skorzystania z pomocy przy wykonywaniu analiz i statystyk. Sama wiem jakie to trudne zajęcie dlatego zachęcam do odwiedzenia strony e-statystyka.com.pl.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”