Skuteczne szukanie pracy

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
Wiewiórka

Re: Skuteczne szukanie pracy

Post autor: Wiewiórka » 17 mar 2016 13:57

Szukanie pracy jest trudne i wyczerpujące. To wysyłanie całego mnóstwa cv, na najróżniejsze oferty pracy. Stron z ofertami jest wiele. Warto przy okazji cały czas działać, robić jakieś szkolenia i tym podobne rzeczy. Można też szukać przez znajomych, bo jak wiadomo, mając znajomości zawsze jest o wiele łatwiej.

justi

Post autor: justi » 18 mar 2016 14:50

Ja tak własnie robiłam, codziennie przeglądałam w internecie oferty pracy, wysyłałam cv i czekałam na telefony. Telefonów dużo nie było, ale byłam na kilku rozmowach, nie chciałam też pierwszej lepszej pracy. Po 2 miesiącach szukania się udało :)

Coldi

Post autor: Coldi » 10 maja 2016 20:02

Wiele osób szuka pracy jednak po długim czasie rezygnuje jednym wychodzi to na dobre bo otwierają bardzo fajne własne biznesy.
Teraz wart mieć np sale weselną lub catering bo ma to wzięcie. Jednak trzeba wiedzieć, że warto reklamować się w takim slubeo.pl miejscu by się pokazać i zainteresować potencjalnych klientów naszych usług.

ferajenka
Kontakt:

Post autor: ferajenka » 18 paź 2016 12:25

Hmm, to akurat racja. Mnóstwo ludzi szuka pracy, a zwłaszcza po studiach. Ważne jest jednak to, aby pracować w swojej branży. Ja jestem po studiach informatycznych, wiele godzin poświęciłem też na tutoriale i szkolenia, aby jak najlepiej przygotować się do pracy z programowaniem w Java. Na szczęście w branży IT jest naprawdę wiele ofert pracy i ciekawych projektów. Zdecydowałem się więc na dołączenie do Altimi. Mam możliwość brania udziału w wielu ciekawych realizacjach, ostatnio pracowałem np. w Holandii przez 3 miesiące, a później w Niemczech.

Zuzanna321

Post autor: Zuzanna321 » 21 lut 2017 22:26

Nigdy nie szukałam pracy, to praca mnie zawsze znajdowała.

anna_ka

Post autor: anna_ka » 29 lip 2017 19:48

Mnie jak i pewnie wiele innych osób praca sama nie znalazła. Moim zdaniem podstawą znalezienia pracy jest stworzenie dobrego CV. Błędy w CV nie tylko mogą nas ośmieszyć przed potencjalnym pracodawcą ale w ogole pozbawić szansy na zdobycie posady. Jeśli nie wiecie jak napisac dobrze CV to polecam zerknąć na bloga Most Wanted. Jest tam bardzo ciekawy artykuł "Co w CV jest najważniejsze?" Warto zapoznac się z obowiązującymi zasadami pisania CV jeśli chcemy dobrze wypaść przed pracodawcą :)

RenuJi

Post autor: RenuJi » 31 lip 2017 10:56

W pełni zgadzam się z moją przedmówczynią. Nie mniej jednak ciekawych ofert na naszym rynku mamy dzisiaj naprawdę wiele. Bez wątpienia jednak warto zwrócić uwagę na taką ofertę, jak ta w http://professionalcare24.pl/ . W tym przypadku bowiem agencja umożliwia odbycie niezbędnego szkolenia, w związku z czym będziemy lepiej przygotowani do pracy opiekunki, a jednocześnie zarobki są tutaj bardzo kuszące.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”