Jak usprawnić działanie firmy

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
mamaja

Re: Jak usprawnić działanie firmy

Post autor: mamaja » 20 lis 2017 11:40

Warto zadbać o podnoszenie kwalifikacji nie tylko swoich ale i pracowników. Pracownicy z lepszymi kwalifikacjami sprawiają że firma pracuje wydajniej. Możecie także wykorzystać symulacje biznesową projektu gmcpoland.pl. Symulacja polega na prowadzeniu firmy w sieci, możecie w ten sposób sprawdzić swoje umiejętności.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 24 lis 2017 14:52

W kazdej firmie potrzebne są dobrej marki, sprawdzone komputery. Znana marka i dodatkowa możliwość wzięcia komputera lub komputerów w leasing, a następnie wrzucenie ich w koszta utrzymania firmy. To duża oszczędność i dobre rozwiązanie dla każdej firmy.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 12 gru 2017 15:40

Aby usprawnić monitoring czasu pracy naszych pracowników, serdecznie polecam taką aplikację inewi.pl. Dzięki niej nasi pracownicy, nie będą musieli podpisywać się na listach. A nam zejdzie mniej czasu podczas rozliczeń, godziny sumują się w kilka sekund :)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 07 mar 2018 20:19

Również jestem zdania , iż komputer w pracy jest bardzo ważny ,wiadomo trzeba wybrać najlepszy, znajoma posiada taki w swojej firmie i jest bardzo zadowolona . Praca przy nim to czysta przyjemność, do tego ma najnowsze procesory co na pewno ułatwi pracę.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 29 maja 2018 12:10

Myślę, że jeżeli chcecie usprawnić działanie swojej firmy warto sobie dobrze przeanalizować różne oferty firm, które oferują wszelkie systemy typu V-Desk. Ja osobiście planuje zgłosić się do firmy http://www.primesoft.pl która oferuje takie rozwiązania jak archiwizacja dokumentów czy usprawnienie ich przekazywania w formie elektronicznej. Myślę, że jest to bardzo wygodne, no i wszystko odbywa się sprawniej.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 04 cze 2018 08:52

Ciężko doradzić, bo to zależy czym się firma zajmuje i jakie są zapotrzebowanie, pewnie trzeba byłoby to po prostu przemyśleć.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 20 cze 2018 16:33

U nas duże usprawnienie przyniosło zainstalowanie telefonii voip. A oprócz usprawnienia udało nam się sporo zaoszczędzić, bo to naprawdę niedroga sprawa :) Korzystamy z telefonii internetowej odkąd tylko weszła a ostatnio postanowiliśmy skorzystać z oferty https://dzinga.com/pl/about/partners/ .Taki program partnerski to naprawdę opłacalna sprawa, bo teraz udaje nam się jeszcze sporo dorobić :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”