Jak usprawnić działanie firmy

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
Awatar użytkownika
anniee

Re: Jak usprawnić działanie firmy

Post autor: anniee » 24 lut 2016 14:15

Z pewnością reklama w sieci pomoże. Ewentualnie jakieś doradztwo z zakresu usprawnienia biznesu :)

edyta126p

Post autor: edyta126p » 01 mar 2016 10:52

Działanie firmy można usprawnić na wiele sposobów. Jest dużo programów do obiegu dokumentów, czy fakturowania, w dodatku są jeszcze takie usługi jak faktoring. Zapewniają nam płynność finansów. Można też zainwestować w najnowsze technologie. Pomysłów jest wiele, wystarczy poszukać :D

kreatynka

Post autor: kreatynka » 18 mar 2016 16:44

Sporo przydatnych informacji odnośnie zakładania firmy możecie znaleźć również w http://cenabiznesu.pl/ . Warto więc zajrzeć sobie na tę stronę, jeśli szukacie dobrych i skutecznych porad w tym temacie.

annika7

Post autor: annika7 » 19 mar 2016 18:54

Na pewno bardzo przydatny jest porządny program do prowadzenia firmy w zakresie księgowo-podatkowym. Taki jest program SKP Super Księga Podatkowa - niezwykle intuicyjny i łatwy do opanowania. Zresztą można liczyć na wsparcie e-mailowe lub telefonicznie w razie jakichkolwiek kłopotów. Program konfiguruje się samodzielnie, aby w pełni go dopasować do własnych potrzeb. Ponadto pewne moduły można rozbudować w późniejszym czasie. Program można również wypróbować przez 60 dni za darmo i w ten sposób sprawdzić całą jego funkcjonalność.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 21 mar 2016 08:52

W mojej firmie musiałam miesięcznie sporo pieniędzy płacić za utrzymanie serwerów. Postanowiłam, że zakupie swoje własne. Na początek nie będzie nic dużego ale chcę się stać bardziej niezależna. Wszystkie serwery zainstalowane są w specjalnej szafie. Potrzebuje tylko fajne drzwi do niej. Jakiego producenta możecie mi polecić?

maria333
Kontakt:

Post autor: maria333 » 24 mar 2016 23:21

warto jeszcze pomyśleć o dobrym marketingu internetowym bo w dzisiejszych czasach nie widzę innej opcji

mikowska

Post autor: mikowska » 29 mar 2016 20:46

Jeżeli zastanawiacie się nad usprawnieniem systemu telekomunikacji w firmie, zobaczcie sobie stronę datera.pl/dla-biur . Call-eX jest idealna do obsługi małych i dużych biur, to nowoczesna, wielofunkcyjna centrala telefoniczna, kompatybilna ze wszystkimi technologiami telekomunikacyjnymi (VOIP, ISDN, GSM, PSTN).

Ela1595

Post autor: Ela1595 » 31 mar 2016 08:01

Usprawnień może być dużo. Najlepiej sprawdzają się te informatyczne.Ułatwiają obieg dokumentów, pracę nad projektami, a także zapewniają bezpieczeństwo. Jedną z takich innowacji może być oferowana przez Logito Sp. z o. o. technologia SharePoint. W jej skład wchodzi szereg aplikacji SharePoint. Zadaniem tego oprogramowania jest obsługa społeczności, zarządzanie informacją w firmie, analizy, a także integracje biznesowe i wiele innych. Interesująca sprawa.

bastjon

Post autor: bastjon » 15 kwie 2016 14:50

anniee pisze:Z pewnością reklama w sieci pomoże. Ewentualnie jakieś doradztwo z zakresu usprawnienia biznesu :)
Najlepiej wynająć jakąś firmę która nas rozreklamuje w sieci. Jakieś banery czy coś takiego.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 19 kwie 2016 17:17

Jeśli masz flotę w firmie to myślę, że warto zainwestować w wideorejestrator Ferguson, Eye Drive FHD170
Może być bardzo pomocny w ustaleniu winy podczas wypadku.
Jestem zdania, ze kazde auto powinno mieć taką kamerkę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”