Jak usprawnić działanie firmy

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
Yerna

Re: Jak usprawnić działanie firmy

Post autor: Yerna » 21 kwie 2016 10:04

W dużym stopniu pomoże Ci odpowiedni system, dzięki któremu będziesz zarządzać całą strukturą firmy. Nie wiem z czego obecnie korzystasz, ale są takie systemy ERP konfigurowane na indywidualne zamówienie. Warto się nad tym zastanowić jak chcecie działać szybciej i ponosić mniejsze koszta.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 21 kwie 2016 20:56

Erp może nie koniecznie będzie potrzebny. Zależy od wielkości firmy, bo nie każdy potrzebuje np. moduł magazynowy. Na pewni jest potrzebny moduł księgowy i do zarządzania kadrami.

Bandzia

Post autor: Bandzia » 28 kwie 2016 13:46

Moim zdaniem warto inwestować w rożne aplikacje i programy np coś takiego jak kilometrowka-online . Po co dawać komuś zarobić za rozliczanie kierowców jak można za pomocą prostej aplikacji robić to samodzielnie. To zawsze zmniejsza koszty w firmie.

Awatar użytkownika
SoloKolos
Kontakt:

Post autor: SoloKolos » 13 maja 2016 09:37

Na pewno warto jest postawić na sprawną komunikację i sam obieg dokumentów. Nie ma co robić zbytniego zamętu i też składować niepotrzebne już papiery. Warto, żeby pracownicy mieli swobodny dostęp do niszczarek i mogli na bieżąco porządkować dokumenty. To na pewno wpłynie na jakość pracy. Niszczarki teraz akurat nie są drogie. Kiedyś to był produkt "elitarny". Teraz można taką, za 200 zł kupić i do małego biura jak znalazł. Wracając do tematu jednak, to po prostu ludzie muszą wypracować sobie pewien schemat działania i samego funkcjonowania w firmie. Firma jakby nie było to taki organizm i wszystko musi działać, od błahego papierka w górę.
Artykuły i urządzenia biurowe - sklep internetowy SoloKolos.pl

Marta38

Post autor: Marta38 » 21 maja 2016 21:38

Sposobów na usprawnienie firmy jest wiele. Grunt to wybrać mądrze, bo często można się zapętlić w tym ulepszaniu. Najlepiej wybrać odpowiednią strategię dla swojego przedsiębiorstwa i się jej trzymać. Na pewno może przydać się program tableau z newdatalabs.com bo pomaga analizować wszystkie informacje, na których pracuje firma. Z takich udogodnień warto korzystać.

Awatar użytkownika
Kinders44
Kontakt:

Post autor: Kinders44 » 06 cze 2016 13:59

Dziewczyny, czy myślałyście o rozszerzeniu swojej bazy stron internetowych? Czy uważacie, że takie rozwiązanie może mieć jakieś ekonomiczne poparcie i oczywiście, czy sprawi to, że strony będą działać szybciej?

Sunsin

Post autor: Sunsin » 06 cze 2016 21:41

Programów ERP jest sporo, ale tutaj warto naprawdę się dobrze zastanowić, żeby kupić to co potrzebujemy, a nie przepłacać za coś co jest nam w zasadzie zbędne. Takie jest moje zdanie ostatnio byłem na prezentacji programu enova365 od Tradiss i przyznam, ze program zrobił na mnie dość duże wrażenie.

Packa

Post autor: Packa » 09 cze 2016 12:03

Oferta hostingów oraz domen dostępna na dhosting.pl również może was zainteresować. Jest to doświadczona i rzetelna firma, więc myślę, że znajdziecie tu specjalistyczną pomoc w wyborze hostingów i domen.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 21 cze 2016 10:48

Myślę,że może zainteresować was również oferta dostępna w firmach informatycznych.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 24 cze 2016 06:29

W firmie jest potrzebny internet i nie zawsze ten najdroższy jest najlepszy. Proponuje korzystanie z wyszukiwarki. Z jej pomocą sprawdzicie ceny, oferty dostawców internetu. Warto też sprawdzić jakie propozycje mają dostawcy w waszej miejscowości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”