To My

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
Awatar użytkownika
Monsun
Kontakt:

To My

Post autor: Monsun » 18 mar 2009 15:22

hej,

a co tu tak pusto???????????? W końcu wszystkie odniosłyśmy sukces!!! Może nie zawsze materialny, :D ale mentalny na pewno. Sukces godzenia roli matki z kobietą pracującą.... Obojętnie jak nam to wszystko wychodzi, a wiem że bywa różnie, sukces jest w nas, bo go zapoczątkowałyśmy swoim działaniem, pomysłami, twórczością,tym,że nam sie chce - myśleć, tworzyć, starać. Ja walczę, by moja firma stała się na tyle dochodowa, by zapewniła mi spokojny byt i możliwość spędzania czasu z dzieckiem, co i tak czynie na co dzień bo pracuję 6h.dobę;) To mój sukces :)

A Wasze??????????????

molówa
Kontakt:

Re: To My

Post autor: molówa » 18 mar 2009 17:23

moim dzisiejszym sukcesem jest to, że nie utłukłam takiej jednej mojej koleżanki :evil: Poważka.

molówa
Kontakt:

Post autor: molówa » 18 mar 2009 17:27

a tak poważnie to dla mnie każdy mój nowy klient, każde czytające dziecko to sukces. Duża impreza Mikołajkowa była dla mnie sukcesem
a nawet to, że czasem pomimo zmęczenia i zniechęcenia ciągle mam pomysły i ochotę na więcej. baardzo bym chciał tak rozkręcic małe czytanie żeby kogoś zatrudnić, no i oczywiście ciągle mieć z tego kaskę i zająć sie moim drugim projektem :)

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 18 mar 2009 21:24

Za swój sukces uważam każdego powracającego do mnie klienta. Klient zadowolony z obsługi i towaru jaki zakupił przeważnie wraca.
Ostatnio miałam mało przyjemną sytuację, nie z mojej winy klientka galerii została potraktowana bardzo źle. Postanowiłam to jakoś naprawić, napisałam list z przeprosinami, zaproponowałam zadośćuczynienie ze strony firmy. Dziś dostałam odpowiedź, klientka napisała, że dziękuje mi za moją reakcję i będzie z czystym sumieniem polecać mnie innym.
Takie sytuacje budują, powodują, że chce się działać dalej i uznaję je za swoje małe sukcesy.
Ania

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 18 mar 2009 21:25

.. no i przypaliłam naleśnika z tej radości :lol:
Ania

Awatar użytkownika
Olenia

Post autor: Olenia » 19 mar 2009 09:05

Ostatnio mam jeszcze mniej czasu, bo podjęłam decyzję, a właściwie już zaczęłam działać na zupełnie innym polu. Dobrze, że mam we wpisie do ewid., coś takiego "Pozostała działalność twórcza... itd" :D Związane jest to z pisaniem artykułów w internecie. Muszę łatać budżet domowy :mrgreen:

Jeśli chodzi o galerię to bardzo mnie cieszy, że dołączyło ostatnio tylu fajnych artystów, jest co pokazać :D chciałabym jeszcze żeby zaczęło się to w końcu kręcić.

Ale ogólnie nie jest źle, tylko czasu mogłoby być więcej, a dzieci mogłyby chodzić do przedszkola :mrgreen:

Awatar użytkownika
Monsun
Kontakt:

Post autor: Monsun » 19 mar 2009 12:48

A co piszesz, jeśli to nie jest tajemnica..jak to mówią ciekawość o 1 stopień..

Renana

Post autor: Renana » 07 kwie 2009 11:42

No a ja to powiem o stronie założonej przez Rodziców dla Rodziców.
Opiekunki do dzieci - tak aby Mamy miały więcej czasu na pracę. A dziecko było w dobrych rękach.

adka
Kontakt:

Post autor: adka » 14 kwie 2009 23:50

a ja spłodziłam w końcu artykuł o modzie i samodzielnie (!!) go oblinkowałam.
a nie było mi łatwo- za to teraz już wiem jak to sie robi:)

ewaigaada

Post autor: ewaigaada » 24 cze 2009 00:20

A ja, nie chwaląc się, a w zasadzie mój portal, dostał wyróżnienie w konkursie Papierowy Ekran - i to w 6. miesiącu działalności. Miło mi się zrobiło, że został dostrzeżony.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”