Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
bukowskaa

Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

Post autor: bukowskaa » 22 kwie 2016 15:19

Witajcie, mam pytanie do osób prowadzących własną firmę. Warto inwestować w wyjazdy integracyjne połączone ze szkoleniami? Jakie macie doświadczenie w temacie?

gosh

Re: Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

Post autor: gosh » 23 kwie 2016 13:18

Jasne, że warto. To bardzo integruje zespół.

MamaBear

Post autor: MamaBear » 24 kwie 2016 15:06

bukowskaa pisze:Witajcie, mam pytanie do osób prowadzących własną firmę. Warto inwestować w wyjazdy integracyjne połączone ze szkoleniami? Jakie macie doświadczenie w temacie?
Powiem tak. To zależy, jak ów wyjazd integracyjny wygląda. Oczywiście, każdy pracownik będzie zachwycony możliwością darmowego wyjazdu, natomiast należy zorganizować ów wyjazd w taki sposób, aby nie skończyło się na tym, że to wyjazd bardziej integracyjny niż szkoleniowy :) To pewne, że będzie alkohol i impreza, chyba nie byłam na żadnym wyjeździe, który by tego nie miał. Natomiast należy wyjazd zorganizować w ten sposób, żeby pracownicy wynieśli z tego również coś pożytecznego. Myślę, że dobrym pomysłem jest ok 6h szkolenia dziennie, jakieś zorganizowane zwiedzanie, no i wieczorem wspólny dancing, dyskoteka połączona z posiłkiem :)

zosia

Post autor: zosia » 25 kwie 2016 12:00

Według mnie wyjazdy łączone, to dobre rozwiązanie. Pracownicy mogą się rozwijać i nabywać nowych umiejętności, a jednocześnie lepiej poznać współpracowników. To dobra alternatywa dla imprez zakrapianych alkoholem.

pyraprzeznaczenia1

Post autor: pyraprzeznaczenia1 » 14 wrz 2016 22:18

Uważam, że warto w to inwestować, takie wyjazdy zbliżają pracowników. Moja znajoma, która prowadzi firmę organizowała ostatnio coś takiego i kupowała ode mnie parę butelek wina. Tak na dobre podsumowanie szkolenia. Prowadzę sklep alkoholowy i zazwyczaj zaopatruję się w jednej hurtowni, także wybór w rodzajach trunków jest spory.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 21 wrz 2016 22:54

A może jakaś firmowa wycieczka dla twoich pracowników? Możesz skorzystać z profesjonalnych biur podróży, które takie wycieczki organizują.

puszysta

Post autor: puszysta » 12 lip 2017 07:20

Warto, jak firma ma finanse na tego cele, to są dobrze wydane pieniądze.

izabiznes

Post autor: izabiznes » 21 lip 2017 20:05

Na wyjazdy integracyjne warto zapewnić odpowiedni transport. By pracownicy mieli dobry nastrój na samym wyjeździe i mogli miło spędzać czas, podróż powinna być komfortowa. Dlatego warto postawić na sprawdzoną firmę, taką jak DreamBus. Na wyjazd integracyjny z mojej firmy wybrałam właśnie nich i byłam bardzo zadowolona z usługi.

mamaja

Post autor: mamaja » 04 sie 2017 23:20

A ja ostatnio robiłam konferencję w Holandii , wynajęłam busa 9 osobowego. Pracownicy byli zadowoleni z podróży bo był to nowoczesny i bardzo wygodny bus . Kierowca miły i sympatyczny oraz bardzo dobrze wykonywał swoją pracę . Wszyscy dojechali bezpiecznie , a to jest najważniejsze :)

gosh

Post autor: gosh » 23 sie 2017 09:45

Takie wyjazdy są bardzo potrzebne, żeby motywować pracowników i dbać o ich relacje. Warto też, żeby odpoczęli trochę od pracy i mogli lepiej się poznać. Pracownicy mają mnóstwo atrakcji przewidzianych na takim wypadzie, od strzelnicy po park linowy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”