metoda na zdrowie

Odniosłaś sukces – opowiedz jak to zrobiłaś
Vanessa123

metoda na zdrowie

Post autor: Vanessa123 » 27 mar 2017 12:32

Jak kobiety sukcesu radzą sobie z bólem? Ostatnio miewam problemy z bólem brzucha, prawdopodobnie to choroba wrzodowa. Już nie wiem co stosować aby uśmierzyć ból. Jakieś pomysły?

Biznestata

Re: metoda na zdrowie

Post autor: Biznestata » 29 mar 2017 15:23

Nie denerwować się za bardzo. Nerwy nas wykańczają i dlatego w większości chorujemy. Może to być nadkwasota, staraj się jeść produkty zasadowe, znajdziesz takie, można stosować coś na zobojętnienie z apteki.
Biznes

pracowita

Post autor: pracowita » 31 maja 2017 11:35

Stres na nas zabójczo działa. Tak w rzeczywistości jest, że jest odpowiedzialny za wiele rzeczy. Spróbujmy, jeżeli się da żyć bardziej na luzie.

pyraprzeznaczenia1

Post autor: pyraprzeznaczenia1 » 01 cze 2017 12:49

Metoda to zdrowo się odżywiać, robić regularne badania i przede wszystkim dużo czytać na temat zdrowia. Ostatnim z portali, jakie odkryłam jest strona http://szczesliwawatroba.pl/zrob-test-online.html możesz sobie zrobić test online, znaleźć dużo wartościowych informacji na temat wątroby i tak dalej. To też jeden ze sposobów dbania o siebie.

MayThai
Kontakt:

Post autor: MayThai » 24 lis 2017 10:58

Warto próbować różnych metod walki ze stresem. Niektórym pomaga joga, pływanie czy regularne bieganie. Dobrym sposobem są również masaże. Niektóre możemy wykonać samodzielnie w domu, jednak czasem warto się oddać w ręce specjalisty i spróbować np. masażu tajskiego, który jest połączeniem technik akupresury, elementów jogi, rozciągania oraz chwilowego tamowania przepływu krwi.
Masaż tajski - May Thai Massage Kraków

Szymonka

Post autor: Szymonka » 30 lis 2017 21:25

Widziałam taką oferte masaży z tego co wiem to artmassage.com.pl - oni robią świetne masaże. Cała kuracja odchudzająca, 10 masaży po godzinie kosztuje tylko 7 stów.

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 25 gru 2017 14:46

Moją metodą na zdrowie jest zwiększenie świadomości zdrowotnej. Ostatnio zaczęłam szukać informacji na temat parodontozy, o której słyszę od bardzo dawna, ale tak na dobrą sprawę, nie wiem skąd bierze się ta choroba i jak się ją leczy. Natknęłam się na ciekawy artykuł, bogaty w istotne informacje.

Elizka

Post autor: Elizka » 03 sty 2018 19:37

Moją metodą na zdrowie są regularne badania, a ostatnio po wizycie u okulisty okazało się, że muszę kupić okulary. Długo szukałam odpowiednich.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 12 sty 2018 11:16

A wiecie coś na temat scyntygrafii ? W trakcie scyntygrafii zaglądają w głąb m.in. serca, kości, nerek, wątroby, płuc, a nawet mózgu. Badanie scyntygraficzne może być wykonane u osoby w każdym wieku, nawet u noworodka.

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 19 sty 2018 09:01

O swoje zdrowie nie można dbać doraźnie, tzn trzeba wiadomo, jak coś się dzieje ale prawdziwą metodą na zdrowie jest profilaktyka. To dzięki niej nie będziecie musieli doraźnie reagować. Dlatego polecam odpowiednią dietę bogatą w błonnik, wapń, białko i inne cenne składniki dla naszego organizmu. Ja sporo jem ryżów i kasz, równiez bardzo dobre owsianki, polecam na śniadanie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobiety sukcesu”